Idealny Strój Na Walentynki

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-fashion/" rel="tag">blog fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/born2be/" rel="tag">born2be</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kombinezon/" rel="tag">kombinezon</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/walentynki/" rel="tag">Walentynki</a>
 • 02/11/2018
 • Jaki jest idealny strój na Walentynki?

  Większość z nas pewnie wybrałaby czerwoną sukienkę. Ja stawiam na kobaltowy kombinezon. Jeżeli uważnie śledzicie mój blog, to zapewne wiecie, że mam już kilka kombinezonów w swojej kolekcji. Ten będzie odpowiedni zarówno na randkę, jak i uroczystość rodzinną, np. chrzciny czy komunię. Świetnie sprawdzi się również na wesele i inne imprezy. Będzie idealny na jesień, zimę i wiosnę.

  W wersji zimowej wystarczy założyć do niego botki na szpilce i futerko. Największymi ozdobami tego kombinezonu są rozcięcia na rękawach i falbany na przodzie, dlatego nie potrzeba już więcej dodatków.

  A Wy jaki strój wybierzecie na kolację/randkę walentynkową? 🙂

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  fot. Ania Maciejewska

  kombinezon – Koma

  futerko – Terranova

  kopertówka – prezent

  botki – Born2Be