Kosmetyki Mineralne: Annabelle Minerals

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/annabelle-minerals/" rel="tag">annabelle minerals</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-beauty/" rel="tag">blog beauty</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-uroda/" rel="tag">blog uroda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kosmetyki/" rel="tag">kosmetyki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kosmetyki-mineralne/" rel="tag">kosmetyki mineralne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kosmetyki-mineralne-annabelle-minerals/" rel="tag">kosmetyki mineralne annabelle minerals</a>
 • 01/18/2018
 • Kosmetyki mineralne są coraz bardziej popularne.

  Jedną z polskich marek produkujących kosmetyki mineralne jest Annabelle Minerals.

   

  W ich ofercie znajdziemy pudry, róże, cienie do powiek i korektory. Najważniejsze informacje o tych kosmetykach są następujące:

  1. nie są testowane na zwierzętach;
  2. ochrona przed UVA i UVB;
  3. zawierają tylko 4 składniki;
  4. 100% składników mineralnych, a wśród nich:
  • mika – odpowiada za rozświetlenie cery, pozwala optycznie spłycić drobne zmarszczki,
  • tlenek cynku – ma właściwości ściągające, kojące, antybakteryjne. Lekko wysusza wypryski, jest pomocny w procesie gojenia się zmian skórnych,
  • dwutlenek tytanu – jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (ok. 15 SPF),
  • tlenki żelaza – naturalne składniki odpowiadające za kolory kosmetyków, nie podrażniają skóry.

  To co najbardziej wyróżnia kosmetyki mineralne to fakt, że nie zawierają żadnych środków konserwujących ani chemicznych, wosków, olejków , barwników, talku, kompozycji zapachowych, wosków, silikonów. Są delikatne, nie wywołują podrażnień i nie uczulają! Mogą być stosowane przez osoby z cerą trądzikową i alergiczną, po naświetlaniach radiologicznych oraz różnych zabiegach kosmetycznych, np. peelingu laserowym, botoksie czy mikrodermabrazji.

  Największym przesłaniem Annabelle Minerals jest :

  dążenie do tego, by każda kobieta uwierzyła, że nosi w sobie piękno. Piękno, które jest odbiciem jej duszy. Ufamy, że ma ono wiele odcieni i jest w każdej z nas – niezależnie od naszego wieku, koloru skóry czy rozmiaru ubrań, który nosimy.

  1. Podkłady mineralne – ich głównymi składnikami są: mika, który nadaje skórze delikatnego blasku i pomaga w walce z drobnymi wypryskami. Tlenek cynku, który działa antybakteryjnie oraz zapewniający doskonałe krycie dwutlenek tytanu. Ten ostatni dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym UVA/UVB na poziomie 15 SPF. Podkład mineralny nie zapycha porów i pozwala skórze oddychać, co pozytywnie wpływa na jej ogólną kondycję.
  2. Korektory – w swoim składzie posiadają dużą ilość dwutlenku tytanu odpowiedzialnego za krycie oraz ochronę przed promieniowaniem słonecznym UVA/UVB. Korektor mineralny doskonale maskuje zaczerwienienia i popękane naczynka. Ponadto zawiera antybakteryjny tlenek cynku, który łagodzi stany zapalne, wspomaga proces regeneracji skóry  i zapobiega powstawaniu nowych zaskórników. Nie zaleca się stosowania na wrażliwe okolice oczu, ze względu na silne działanie antybakteryjne.
  3. Róże – w ich skład wchodzi delikatnie rozświetlająca mika, która daje efekt naturalnego odbijania się światła. Ponadto obecny również dwutlenek tytanu zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym UVA/UVB na poziomie 15 SPF i sprawia, że produkt długo utrzymuje się na skórze.
  4. Cienie do powiek – sypkie cienie Annabelle Minerals są hipoalergiczne, co oznacza że są przystosowane do wrażliwej skóry powiek. Ich głównymi składnikami są:  biała glinka, która odżywia skórę, jedwab nadający gładkości oraz mika powodująca, że matowe cienie zyskują piękne, satynowe wykończenie.

  Wkrótce na blogu pokażę Wam makijaż wykonany kosmetykami Annabelle Minerlas :).

  A Wy używałyście kosmetyków naturalnych? 🙂

  Inne marki produkujące kosmetyki mineralne to np:

  • Ecolore
  • Lily Lolo
  • Amilie
  • Lorigine

  fot.: JA ;)/ retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  źródło tekstu: http://annabelleminerals.pl

  http://poradnikzdrowie.pl