Moja Stylizacja: Sesja Rodzinna, Czyli Ja i Moje Córki

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion-kids/" rel="tag">fashion kids</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fryzura-na-szoguna/" rel="tag">fryzura na szoguna</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/hm-kids/" rel="tag">H&M Kids</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/zolte-szorty/" rel="tag">żółte szorty</a>
 • 08/29/2017
 • Jaka matka, taka córka a w moim przypadku – córki;). Naśladują mnie we wszystkim! Podkradają moje kosmetyki i szpilki! Uwielbiają również przebierać się w moje ubrania, aż strach się bać co to dalej będzie…;). Sesja rodzinna jest doskonałym udokumentowaniem zachowań i charakterów naszych dzieci oraz uwieńczeniem chwil spędzanych z dziećmi. Za parę lat na pewno z przyjemnością będziemy przeglądać albumy i wspominać „stare czasy”.

  Dzisiejsza sesja zdjęciowa jest bardzo spontaniczna, wakacyjna i wyjątkowa, bo rodzinna :). Wszystkie trzy mamy żółte spodenki, które stały się inspiracją do naszej stylizacji:). Jesteśmy ubrane podobnie, ale nie identycznie, w końcu jesteśmy w różnym wieku, mamy różne charaktery i czasami odmienne zdanie co do naszych ubraniowych wyborów;). Wszystkie jesteśmy potargane i bez makijażu! ;), czyli prawdziwie wakacyjny luz :D!

  Do żółtych spodenek założyłyśmy po prostu białe bluzki. Zwyczajnie – niezwyczajne, czasami tak jest najlepiej;).

  Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tej sesji;) i czy sami robicie sesje rodzinne?:) Piszcie w komentarzu:)

  zdj.: Ania Maciejewska/ retusz i obróbka: Monika Tarasiuk

  Pola:

  bluzka –  H&M Kids

  spodenki – Denim CO

  pasek (opaska) – Sinsay

  sandałki – Deichmann

  Maja:

  bluzka – nn

  spodenki – Lupilu

  sandałki – H&M Kids

  Ja:

  bluzka – Atmosphere

  spodenki – Chillin

  japonki – Sinsay