Ślubne Inspiracje: Stylizacje Dla Gości Weselnych

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-slubny/" rel="tag">blog ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/goscie-weselni/" rel="tag">goście weselni</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slub/" rel="tag">ślub</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/w-co-sie-ubrac-na-wesele/" rel="tag">w co się ubrać na wesele</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wesele/" rel="tag">wesele</a>
 • 08/11/2017
 • Sezon ślubny w pełni! Tego dnia wszystko kręci się wokół Państwa Młodych, normalna sprawa;), ale goście też są ważni;).  Niektórzy twierdzą, że wesele organizuje się właśnie dla nich. Kontrowersyjna refleksja, bo ja uważam że ślub i wesele powinno robić się dla siebie, a goście których zapraszamy to osoby, które zajmują szczególne miejsce w naszych serduchach i chcemy, aby to właśnie oni byli świadkami podczas jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. No ale ja jestem niepoprawną romantyczką, a wszyscy Młodzi znają rzeczywistość;). Krótko mówiąc strój Młodych jest najważniejszy, ale stylizacje gości weselnych są równie ważne;).

  Dzisiaj jednak chcę się skupić na gościach, a konkretnie Paniach i ich strojach. Pamiętajmy, że ten dzień należy do Panny Młodej i nie wypada jej przyćmić! Uważam, że biel tego dnia jest już zarezerwowana! Czerń? Według mnie jest to bardzo elegancki kolor i mi osobiście nie przeszkadza na weselach. „Nowa szkoła” mówi, że czerń jest ok, natomiast należy unikać czerwieni. Tłumaczy się to tym, że czerwień bardzo przyciąga wzrok na zdjęciach i może zepchnąć Pannę Młodą na drugi plan. Kiedyś kategorycznie zabroniona była czerń i biel dla gości weselnych, więc jak widać z biegiem czasu zmieniają się również trendy weselne.

  Co więc założyć? Należy ubrać się po prostu elegancko:). Ostatnio Panie coraz częściej wybierają długie suknie. Cały czas w modzie są rozkloszowane sukienki oraz tiulowe spódnice, do których zakładamy bluzki lub gorsety. Kolory, na  które decyduje się większość Pań to pastele, fuksja i kobalt. A co ja wybieram na wesela? Poniżej prezentuję stylizacje, które miałam na sobie podczas imprez weselnych. Która z nich podoba się Wam najbardziej? (Pod zdjęciami są linki do stylizacji, kliknijcie i zobaczcie jeszcze więcej zdjęć!;))

  1.Koronki

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/06/13/moja-stylizacja-koronkowa-sukienka/

  2. Długa sukienka

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/07/21/moja-stylizacja-sukienka-naokoedyta-gornika/

  3. Kombinezon

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/01/09/moja-stylizacja-kombinezon/

  http://kobiece-inspiracje.com/2014/09/08/stylizacja-blekitny-kombinezon/

  4. Sukienka midi

   

   

  http://kobiece-inspiracje.com/2015/02/25/czarna-elegancja/

  http://kobiece-inspiracje.com/2014/09/13/sukienka-w-czarne-kropki/

   

  5. Tiul

  http://kobiece-inspiracje.com/2014/11/22/tiulfutro/