Moja Stylizacja: Sukienka Naoko Store&Edyta Górniak W Miejskim Stylu

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy-blog-moda/" rel="tag">blog modowy blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dluga-sukienka/" rel="tag">długa sukienka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jak-nosic-dluga-sukienke/" rel="tag">jak nosić długą sukienkę</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/naoko/" rel="tag">Naoko</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>
 • 08/07/2017
 • Sukienka od Naoko&Edyta Górniak podbiła nie tylko moje serce, ale również Wasze:).

  Dziękuję za wszystkie komentarze, które otrzymałam pod poprzednią stylizacją, w której po raz pierwszy zaprezentowałam  sukienkę Naoko oraz za lajki i komentarze na facebooku!:) Ostatnio było romantycznie  ZOBACZ TUTAJ  , dzisiaj będzie trochę zadziornie i w miejskim stylu;).

  Kolejny raz udowadniam, że zmieniając dodatki można całkowicie zmienić charakter jednej rzeczy. Tym razem do sukienki od Naoko założyłam czarną ramoneskę, kapelusz i… wiązane baleriny, które dzięki dużemu rozcięciu na sukience zostały pięknie wyeksponowane. Do tego czarna kopertówka i look w stylu miejskiej elegancji gotowy!

  Ta stylizacja jest idealna na wieczorne wyjście ze znajomymi, a także na randkę…:)

  ps. Za mną, w tle jest jedna z najpiękniejszych ulic w Polsce, a na pewno w Łodzi;) – Piotrkowska lub jak kto woli Pietryna:). Uwielbiam ją i w dzień, i w nocy.

  fot.Ania Maciejewska/retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  sukienka – Naoko&Edyta Górnika

  ramoneska – Besteller Outlet

  kapelusz i torebka – z szafy babci

  baleriny – Deezee