Bielenda Make-UP Academie -Pearl Base – Moja Opinia

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/baza/" rel="tag">baza</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/baza-perlowa/" rel="tag">baza perłowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bielena/" rel="tag">Bielena</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-uroda/" rel="tag">blog uroda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kosmetyki/" rel="tag">kosmetyki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/make-up/" rel="tag">make up</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/makijaz/" rel="tag">makijaż</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polskie-kosmetyki/" rel="tag">polskie kosmetyki</a>
 • 03/26/2017
 • Ostatnio w mojej kosmetyczce pojawia się coraz więcej nowych kosmetyków, a to dlatego że postanowiłam zgłębić tajniki makijażu (przynajmniej w stopniu podstawowym). Wśród moich kosmetycznych nowości pojawiła się baza rozświetlająca Bielenda Make-UP Academie -Pearl Base. Są jej trzy wersje różowa (poprawiająca koloryt skóry), brązowa (nadająca słonecznego blasku) i biała (rozświetlająca). Ja wybrałam tą ostatnią.

  Opis producenta:

  Żelowo-perłowa rozświetlająca baza pod makijaż to idealny sposób na dodanie blasku i wizualne odświeżenie cery, przy jednoczesnej poprawie jej nawilżenia. Inteligentny dozownik zamienia perłowe kapsułki zawieszone w lekkim żelu w jedwabiste serum, które idealnie dopasowuje się do skóry. Baza jest bardzo lekka, nie klei się, szybko się wchłania. BIAŁA PERŁA rozświetla i rozjaśnia naskórek, poprawia jego wygląd, delikatnie koryguje i nadaje cerze młodzieńczego blasku. Błyszczące pigmenty rozświetlające tworzą na skórze subtelną  mgiełkę, która daje dyskretny i naturalny efekt wypoczętej, rozjaśnionej i rozświetlonej skóry, a twarz odzyskuje piękny wygląd.

  Moja opinia:

  Białe perełki wyglądają przepięknie w przezroczystej butelczce, a dozownik jest bardzo wygodny w użyciu. Baza jest lekka i szybko się wchłania. Jednak należy ja bardzo dokładnie rozsmarować, ponieważ czasem mogą zostać na twarzy białe grudki serum.  Daje efekt natychmiastowego nawilżenia. Rozświetla, ale bardzo delikatnie. Bazy można używać jako samodzielny produkt do stosowania na dzień i u mnie często ma właśnie takie zastosowanie.

  Na pewno kupię jeszcze ten produkt i jeśli szukacie bazy, która nawilża i szybko się wchłania, to Bielenda Make-UP Academie -Pearl Base jest dla Was.