Pomysły na świąteczne stylizacje

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacje/" rel="tag">stylizacje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienki/" rel="tag">sukienki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienki-z-sieciowek/" rel="tag">sukienki z sieciówek</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/swieta/" rel="tag">święta</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/swieta-2015/" rel="tag">święta 2015</a>
 • 12/10/2015
 • Święta zbliżają się wielkimi krokami. Większość z nas zaczęła już robić świąteczne porządki, kupujemy prezenty naszym bliskim i powoli zastanawiamy się w jakim stroju zaprezentujemy się w tym roku na świątecznych spotkaniach z rodziną. Dzisiaj chcę Wam przedstawić moje stylizacje z poprzednich lat oraz piękne ubrania z aktualnych kolekcji najpopularniejszych sieciówek. W większości są to sukienki, ale ja chcę Wam przedstawić kilka moich pomysłów, w których w roli głównej występuje kombinezon lub spódnica.

  Jaką kolorystykę wybrać? Ja polecam elegancką czerń, granat lub beż. Dla miłośniczek różu, proponuję stonowany, brudny róż. W tym roku modny jest kolor masala, więc kreacja w tym odcieniu będzie bardzo odpowiednia. Ja, lubię również biel i często ją wybieram na tego typu okazje.

  świąteczne stylizacje.jpg 7

  świąteczne stylizacje 3

  świąteczne stylizacje 4

  świąteczne stylizacje

  świąteczne stylizacje.jpg 2

  świąteczne stylizacje.jpg 5

  świąteczne stylizacje.jpg 6Która stylizacja Wam się spodobała?