Inna kobieta – recenzja filmu

 • kobiece inspiracje
 • Tagged , , , , , , , , ,
 • 7 sierpnia 2015
 • „Inna kobieta” to film, do którego, na pewno, wrócę nie jeden raz. Genialna komedia z Cameron Diaz, którą będę oglądać na przemian z polskimi „Lejdis”:).

  7608104.3

  Jest to świetne kino rozrywkowe, idealne na chandrę i poprawę humoru. Doskonała obsada, w rolach głównych Cameron Diaz, która jak zwykle genialnie wcieliła się w swoją rolę i Leslie Mann, która rozbawia do łez oraz Kate Upton.

  A o czym jest „Inna kobieta”? W skrócie, o zemście kobiet nad niewiernym mężczyzną. Film ku przestrodze! Bo zdradzona kobieta, to bardzo, bardzo zła kobieta;).

  Mark King jest przystojnym, bogatym mężczyzną, na którego widok serca kobiet zaczynają bić szybciej. Mark, ma jednak żonę, kochankę, jeszcze jedną kochankę i…jeszcze kilka kochanek. Przypadkiem żona i dwie „główne” kochanki dowiadują się o sobie. Z czasem kobiety zaprzyjaźniają się, aż w końcu postanawiają urządzić Markowi istne piekło i finalnie zniszczyć mu życie. Przez cały ten czas kobiety świetnie się bawią i bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Ich intrygi rozśmieszają i sprawiają, że ubaw jest po pachy;)

  Polecam, szczególnie na babskie wieczory;)

  5 thoughts on “Inna kobieta – recenzja filmu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *