Karuzela – Recenzja Filmowa

 • kobiece inspiracje
 • Tagged , , , , , , ,
 • 23 lipca 2015
 • Oglądaliście film „Karuzela”? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na temat tej ekranizacji. Kto nie był w kinie, ma szansę obejrzeć aktualnie „Karuzelę” na Canal+.

  7609883.3

  Jest to polski film w reżyserii Roberta Wichrowskiego z obiecującą, młodą obsadą. Występują m.in.: Mikołaj Roznerski i Mateusz Janicki (szerszej publiczności znani z „M jak miłość”) oraz Karolina Kominek i Maria Pawłowska. Młodzi, zdolni, którzy dostali szansę zagrania w bardzo ambitnym kinie i zaliczyli ten egzamin na 5.

  Jest to historia dwóch przyjaciół z dzieciństwa: Rafała i Piotra. Ich prawdziwa męska przyjaźń w pewnym momencie zostaje wystawiona na wielką próbę. Są razem od zawsze, i od zawsze dzielą ze sobą wszystkie troski, kłopoty, smutki jednak, jak to często bywa, zakochują się w tej samej kobiecie. Od tej pory ich przyjaźń zaczynają owiewać tajemnice i niedopowiedzenia, nie tylko w kwestiach sercowych. Każdy z nich skrywa swój własny sekret. Czy ich przyjaźń przetrwa? Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzę Wam, że bywa zaskakująco. Pojawia się wątek misji w Afganistanie, czy brudnych interesów z mafią. Zaintrygowani? To dobrze, jednak nie spodziewajcie się po tym filmie wartkiej akcji. Jest to raczej smutna, nostalgiczna ekranizacja, w której według mnie, brak jest zakończenia i wyraźnej puenty.

  A może każdy z nas musi dokończyć tę historię sam…?

  3 thoughts on “Karuzela – Recenzja Filmowa

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *