Mała Czarna

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jap/" rel="tag">JAP</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mala-czarna/" rel="tag">mała czarna</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/reserved/" rel="tag">Reserved</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/walentynki/" rel="tag">Walentynki</a>
 • 02/11/2015
 • Witajcie! :),

  pierwszy post po tej długiej przerwie, oczywiscie, będzie wpisem modowym. Znalazłam stylizację ze starej, tzn. jesiennej, sesji:) prezentującą małą czarną w połączeniu z kolorowymi dodatkami.

  IMG_6514

  Małą czarną każda kobieta powinna mieć w szafie, ponieważ można ją założyć na wiele okazji, nie tylko na randkę;) czy zbliżające się Walentynki!(http://kobiece-inspiracje.com/2013/02/13/przygotowania-do-walentynek-czas-zaczac-mala-czarna/) Będzie ona również idealna na spotkania rodzinnie lub te w gronie znajomych.  Ogromnym powodzeniem, mała czarna cieszy się wsród gwiazd:)

  sniadanie-openingAudrey Hepburn „Sniadanie u Tiffany’ego”

  mała czarna 3

  Angelina Jolie

  Jessica Biel Leaving The Fashion Media Awards

  Jessica Biel

  2010 American Music Awards - Press Room

  Jessica Alba

  Beyonce Knowles bei Termin bei Bloomingdales in New York CityBeyonce

  Natomiast moja sukienka jest…mała;), skromna, ma białe rękawki oraz białą lamówkę na dole i jest od polskiej projektantki – JAP, którą już kiedys Wam prezentowałam;)(http://kobiece-inspiracje.com/2014/08/25/sukienka-jap/) i ubieram ją na randki z Panem R. oraz różne uroczystosci rodzinne.

  Co sądzicie o połączeniu małej czarnej z kolorowymi dodatkami?

  IMG_6503

  IMG_6507

  IMG_6510

  IMG_6511

  IMG_6512

  IMG_6513

  IMG_6516

  foto by Monika Tarasiuk

  sukienka – JAP

  futerko – Terranova

  kolczyki -Brigitte Bijou

  szpilki – Reserved

  torebka – Mexx