jak przerobić ubrania na ciążowe

Jak przerobić ubrania na ciążowe krok po kroku. Poznaj nasze inspiracje ciążowe

Ten wpis pomoże Ci zmienić swoje stare ubrania na ubrania ciążowe. Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to zmierzyć szerokość brzucha i długość brzucha. Jeśli istnieje różnica między tymi dwoma pomiarami, użyj szerszego pomiaru jako punktu wyjścia. Jeśli nie ma różnicy, użyj jednej z nich. jako punkt wyjścia. Pomiar szerokości brzucha od końca jednego żebro do drugiego. Zmierz długość od spodu piersi do górnej części kości miednicy. Zrób te pomiary i wykorzystaj je jako punkt wyjścia do znalezienia odpowiedniego rozmiaru ubrania.

Jak przerobić sukienkę na ciążową


Ten przewodnik pokaże Ci, jak zmienić sukienkę ciążową na sukienkę ciążową. Możesz nosić po porodzie. Krok 1: Zrób listę swoich ulubionych sukien ciążowych – Zastanów się, jaki termin zbliża się po raz ostatni, kiedy będziesz mogła założyć tę konkretną sukienkę przed przyjściem dziecka. – Zastanów się, czy na czas porodu będzie dostępna odpowiednia odzież. – Zastanów się, czy ta sukienka jest łatwa do zmiany w coś, co możesz nosić po porodzie, jeśli zajdzie taka potrzeba. . – Zastanów się, ile czasu zajmie zmiana tej sukienki w coś, co nie jest macierzyńskie. Krok 2: Wybierz sukienkę, którą chciałbyś nosić w szpitalu . Krok 3: Uzyskaj wymiary potrzebne do przekształcenia tej sukienki w odzież ciążową. – Ile miejsca będziesz potrzebować w okolicy brzucha? – Jaka jest długość twojej talii? Krok 4: Zmierz, ile miejsca potrzebujesz na nową sukienkę, przyklejając kawałek papieru przed sobą i pochylając się do przodu, aż znajdzie się w talii. Zrób pomiar z papieru i zmierz go na wykroju do szycia. -Zrób pomiary, których potrzebujesz, aby zamienić tę sukienkę w odzież ciążową.

Jak przerobić starą sukienkę na sukienkę ciążową

Sukienki od wieków stanowią istotny element kobiecej garderoby. Nosimy je na ważne okazje, w biurze lub na zakupy. Teraz, gdy jesteś w ciąży, a tygodnie mijają, rozmiar twojej sukienki się zmienia i może już na ciebie nie pasować. Przy odrobinie wiedzy na temat szycia możesz łatwo przerobić swoją starą sukienkę ciążową na sukienkę ciążową, wykonując te proste czynności. . Wyciągnij z szafy starą sukienkę ciążową i otwórz ją. Upewnij się, że masz przy sobie taśmę mierniczą, aby zmierzyć nową sukienkę. Zmierz od dołu łopatek do kolan, a następnie odejmij tę liczbę od obwodu talii (mniejsza liczba dotyczy talii). Pamiętaj, że dzięki temu stworzysz krótszą sukienkę niż ta, którą nosiłaś wcześniej. Odetnij nadmiar materiału po obu stronach na nowej długości materiału, około sześciu cali w dół od pasa. Odetnij dodatkowy sześciocalowy kawałek materiału, aby zrobić poziomy pasek ukośny z przodu sukienki i zmierz go na klatce piersiowej. Dodaj dwa cale do tego wymiaru i wytnij dwa kawałki podobnej wielkości i kształtu, po jednym na każdą stronę klatki piersiowej. Mniejszy znajdzie się po lewej stronie klatki piersiowej, a większy po prawej.

Zszyj je razem, upewniając się, że są symetryczne wzdłuż szwów, a następnie przypnij tak, aby siedzą płasko i zszywają je razem wokół krawędzi, upewniając się, że pośrodku pozostała szczelina około cala. Jeśli chcesz powiększyć otwory, użyj dłoni i szpilek, aby otworzyć je jeszcze bardziej. Krok 3: Następnie wytnij jeden identyczny kawałek z materiału na okładzinę pod pachą (zewnętrzną powierzchnię tego, co szyjesz), który ma około dwóch cali szerokości i dwa cale dłuższy niż przednia część. Zszyj go na całej długości części przedniej i tylnej, pozostawiając jedną stronę otwartą. Krok 4: Umieść prawy kawałek materiału na lewej, prawej stronie razem. Przypnij wzdłuż każdej krawędzi (zszyj wzdłuż przypiętej krawędzi, jeśli możesz). Krok 5: Używając 1/2-calowego naddatku na szew, zszyj wokół całego otworu pod pachę. Zostaw otwór w linii szycia, który jest o około jeden cal większy niż otwór pod pachą, abyś mógł go odwrócić na lewą stronę bez rozrywania.

Jak przerobić stare spodnie na spodnie ciążowe?

Jak przerobi
To częste pytanie i mamy odpowiedź. Oto 5 szybkich kroków do zamiany spodni przed ciążą na spodnie ciążowe. :
1.Wytnij literę „V” w miejscu, w którym znajdowałby się zamek błyskawiczny na spodniach.
2. Podwiń boki nacięcia w kształcie litery V, aby utworzyć kieszenie, a następnie zszyj je ściegiem drabinkowym lub ręcznie, aby nie były widoczne.
3. Obszyj spodnie, odcinając nadmiar materiału lub obrębiając ściegiem prostym
4. Jeśli nie masz białych spodni ciążowych i nie możesz ich kupić, użyj białych rajstop jako alternatywy do ich wykonania wyglądać czysto i ładnie.
5. Pamiętaj, że nie musisz kupować wszystkich nowych ubrań, ponieważ przez całą ciążę będziesz nosić spodnie ciążowe, aby wszystkie stare ubrania mogły nadal funkcjonować, o ile są wyczyszczone i w dobrym stanie!

Jak przerobić starą koszulkę na koszulkę ciążową?

Kiedy jesteś w ciąży, znalezienie odpowiedniego ubrania może być trudne. Możesz stworzyć własną koszulkę ciążową do noszenia, ale nie wiesz, jak to zrobić. W tym poście na blogu przeprowadzę Cię przez etapy przekształcania starej koszulki w koszulkę ciążową. . Materiały: -Stara koszulka -Nowa koszulka -Druty -Nożyczki -Owijka plastikowa lub gumka -Wątek -Wypychanie -Igła do szycia Instrukcje:
1) Złóż starą koszulkę na pół, tak aby mieć dwa kwadraty.
2) Wytnij tył starej koszuli, pozostawiając dziurę na głowę i ramiona.
3) Wytnij rozcięcie na środku jednej strony nowej koszulki i przełóż ją przez nową koszulkę, aż będzie wystarczająco duża, aby się przez nią przeciągnąć.
4) Wytnij pachy po jednej stronie każdego bocznego kawałka.
5) Zszyj boki, pozostawiając mały otwór na głowę i ramiona.
6) Zszyj razem drugą stronę koszuli.
7) Wypchaj jedną stronę koszuli puchem, a następnie zszyj razem w ciasny, bezpieczny węzeł
8) Zszyj pozostałe otwarte końce koszuli (jeśli nie jest to możliwe, użyj sznurka).
9) Odetnij nadmiar nici.
10) Zabezpiecz szwy ściegiem zygzakowym lub taśmą do obrębiania
11) Odetnij rękawy, pozostawiając około cala dodatkowej tkaniny.

W ten sposób otrzymasz piękną bluzkę ciążową i to niewielkim kosztem!

Sprawdź także:
Jak ubrać noworodka na jesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.