O mnie

 

Kobiece inspiracje, to blog lifestylowy, który jest skierowany głównie do kobiet:). Piszę na nim o moich największych pasjach.

Wśród nich na pierwszym miejscu jest moda! Śledzę bieżące trendy i wybieram z nich to co jest dla mnie najlepsze. Wyznaję zasadę, że lepiej być ubranym niż przebranym! Mój styl jest kobiecy, subtelny i trochę tajemniczy, ale wychowana na Myslovitz, ONA i Kings Of Leon, czasem dodaję do niego rockowego pazura:). Jeśli w moich stylizacjach szukacie ubrań z chińskich sklepów internetowych, to na pewno ich tu nie znajdziecie. Przede wszystkim  chcę promować polskie marki i polskich projektantów! Co wcale nie oznacza, że w mojej szafie mam tylko ubrania od projektantów. Ich kolekcje bezczelnie łączę z rzeczami z second handów ( w których wyszukuję same perełki;)) oraz popularnych sieciówek polskich i zagranicznych.

Poza modą, coraz większą moją uwagę przykuwają kosmetyki naturalne! Możecie się spodziewać, że w dziale kosmetycznym będzie o nich głośno!:D

I LOVE POLAND! 😀 Poznaj swój kraj zanim zaczniesz zwiedzać świat! Kocham swoje miasto Łódź i Polskę – uważajcie, bo chcę Was tą miłością zarazić! Jednak kocham podróże i uwielbiam poznawać nowe miejsca, dlatego na moim blogu nie zabraknie postów również z zagranicy;).

Teraz powinnam napisać, że uwielbiam polską kuchnię;), wręcz przeciwnie! Inspirują mnie kuchnie świata, a przede wszystkim smaki śródziemnomorskie:)

Pisałam o moich pasjach:), ale na koniec muszę wspomnieć o moich miłościach! Są nimi mój MĄŻ i dwie, cudowne ISKIERKI – Maja i Pola :), którzy przysłonili cały mój świat:)

Taka właśnie jestem:) Szczęśliwa 30-latka, spełniona żona i matka, blogerka mająca bzika na punkcie blogowania i kobieta jeszcze niespełniona zawodowo;).

Paulina Maciejewska

Współpracuję ze wspaniałymi dziewczynami:

  • Grafik i fotograf:

Pamiętam, że pierwszą moją „miłością” były konie – uwielbiałam patrzeć jak się poruszają, rysować je i marzyłam oczywiście by móc na nich jeździć – co udało mi się spełnić już w dorosłym życiu 😉 Następnie przyszedł czas na muzea – dziś dziwię się mojej mamie, że pozwalała 15-latce jeździć samej pociągiem do stolicy na wystawy w Muzeum Narodowym. Ale dzięki temu doskonale wiedziałam co chciałabym robić w przyszłości – i nie, nie mam na myśli zawodu konserwatora sztuki 😉 Zostałam grafikiem komputerowym i z wykształcenia i z zamiłowania. Będąc na studiach zakochałam się też w ludziach – w tym jedynym, szczególnym nieco później, ale od tego czasu fotografowanie ludzi i późniejsza obróbka zdjęć, daje mi najwięcej estetycznej satysfakcji i radości.

Tu, na bogu kobiece-inspiracje, dzięki Pauli, którą miałam przyjemność fotografować od wielu lat, od niedawna wyżywam się nieco graficznie, a także zajmuję retuszem fotografii.

Prywatnie mam dwie piękne córeczki i kochanego męża, który wspiera mnie we wszystkich artystycznych pomysłach, żeby nie napisać szaleństwach 😉

Nazywam się Monika

  • Fotograf

Strasznie nie lubię o sobie mówić… Lubię za to słońce, góry i zapach kwitnącego bzu… Uwielbiam książki, filmy Tarantino i buty… Kocham dwóch mężczyzn mojego życia – męża i syna… A fotografia jest gdzieś pomiędzy tym wszystkim… Jest pasją, wyzwaniem i cudowną zabawą, co staram się pokazać z każdym kolejnym zdjęciem… Z pomocą mojego męża – fotografa z wykształcenia, stale się uczę, żeby sprostać obowiązkom nadwornego fotografa Waszej ulubionej blogerki 😉
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *