O mnie

 

Kobiece inspiracje, to blog lifestylowy, który jest skierowany głównie do kobiet:). Piszę na nim o moich największych pasjach.

Wśród nich na pierwszym miejscu jest moda! Śledzę bieżące trendy i wybieram z nich to co jest dla mnie najlepsze. Wyznaję zasadę, że lepiej być ubranym niż przebranym! Mój styl jest kobiecy, subtelny i trochę tajemniczy, ale wychowana na Myslovitz, ONA i Kings Of Leon, czasem dodaję do niego rockowego pazura:). Jeśli w moich stylizacjach szukacie ubrań z chińskich sklepów internetowych, to na pewno ich tu nie znajdziecie. Przede wszystkim chcę promować polskie marki i polskich projektantów!

Poza polską modą, coraz większą moją uwagę przykuwają polskie kosmetyki naturalne! Możecie się spodziewać, że w dziale kosmetycznym będzie o nich głośno!:D

I LOVE POLAND! 😀 Poznaj swój kraj zanim zaczniesz zwiedzać świat! Kocham swoje miasto Łódź i Polskę – uważajcie, bo chcę Was tą miłością zarazić! Jednak kocham podróże i uwielbiam poznawać nowe miejsca, dlatego na moim blogu nie zabraknie postów również z zagranicy;).

Teraz powinnam napisać, że uwielbiam polską kuchnię;), wręcz przeciwnie. Inspirują mnie kuchnie świata, a przede wszystkim smaki śródziemnomorskie:)

Pisałam o moich pasjach:) , a na koniec muszę wspomnieć o moich miłościach! Są nimi mój MĄŻ i dwie, cudowne ISKIERKI – Maja i Pola :), którzy przysłonili cały mój świat:)

Taka właśnie jestem:) Szczęśliwa 30-latka, spełniona żona i matka, blogerka mająca bzika na punkcie blogowania i kobieta jeszcze niespełniona zawodowo;).

Paulina Maciejewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *