Moja Stylizacja: Welur I Cekiny

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sylwester/" rel="tag">sylwester</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sylwester-2017/" rel="tag">sylwester 2017</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/w-co-sie-ubrac-na-sylwestra/" rel="tag">w co się ubrać na sylwestra</a>
 • 12/28/2017
 • Za parę dni Sylwester! Macie już gotowe kreacje?

  Ja w tym roku mam dla Was dwie propozycje. Dzisiaj prezentuję pierwszą z nich. Królują w niej cekiny i welur. Cekiny zdecydowanie rządzą w tym roku, więc nie mogło ich zabraknąć!  A jak je nosić?

  Cekinową spódniczkę  z kolekcji Heidi Klum (Lidl) połączyłam z czarnym, cekinowym beret i  welurową bluzką w kolorze bordowym. Do tego wysokie bordowe szpilki i jestem gotowa!

  W styczniu pokażę Wam jak z tej samej, cekinowej spódniczki stworzyć stylizacje na co dzień. Śledźcie bloga uważnie, bo w nowym roku będzie się działo!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  fot.: Ania Maciejewska/retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  top – Orsay (zeszłoroczna kolekcja)

  spódnica – Lidl kolekcja Heidi Klum

  beret – Mohito (zeszłoroczna kolekcja)

  szpilki – Deezee