Blogerki O Bogu

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blizniaczki-laskowskie/" rel="tag">bliżniaczki Laskowskie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerki-o-bogu/" rel="tag">blogerki o Bogu</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bog/" rel="tag">Bóg</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bog-w-wielkim-miesci/" rel="tag">bóg w wielkim mieści</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/paulina-g-lifestyle/" rel="tag">paulina g lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wiara/" rel="tag">wiara</a>
 • 12/19/2017
 • Grudzień, to szczególny miesiąc. Robimy wtedy świąteczne zakupy, porządki, ubieramy choinkę, ozdabiamy nasze domy różnymi, cudownymi zimowo-świątecznymi dekoracjami. Czy jednak w tym szaleństwie nie zapominamy o najważniejszych sprawach?

  Ilu z nas zatrzymało się na chwilę i pomyślało o Bogu? TAK. O Bogu.

  Jest wielu blogerów, którzy oprócz tego że  piszą o modzie, lifestylu czy gotowaniu nie boją się/ nie wstydzą się mówić o Bogu.

  1. Znana, głównie z ” Dzień Dobry TVN”, dziennikarka – Kasia Olubińska,  prowadzi bloga www.bogwwielkimmiescie.pl .

  Posty, które zamieszcza zostają w głowie na długo. Słowa, które pisze dźwięczą w uszach i wprowadzają w stan zadumy i przemyśleń na cały dzień. To doskonała „lektura” zwłaszcza na długie, zimowe wieczory.

  Jest pierwszy poniedziałek Adwentu 2017. Wielkie miasto budzi się do życia. Bóg już z nami jest. On przychodzi mimo drzwi zamkniętych.

  Na tym blogu znajdziecie również bardzo ciekawe wywiady. Oj, zdziwilibyście  się którzy ze znanych nam aktorów, czy ludzi show biznesu jest wierzących! Do tej pory jestem zaskoczona z kim Pani Kasia przeprowadziła swój ostatni wywiad…Ale tego Wam nie zdradzę;), zajrzycie sami na blog www.bogwwielkimmsiecie.pl . Na zachętę mam dla Was fragment tego wywiadu:

  Prawdziwa wiara daje gigantyczną siłę, większą niż może dać cokolwiek na świecie. Takiej siły jaką daje wiara nie da ci ani drugi człowiek, ani sukces, ani książka, ani ty sam jej sobie nie dasz. Matthew McConaughey, kiedy odbierał Oskara, powiedział: ”Kiedy masz Boga, masz przyjaciela, a tym przyjacielem jesteś Ty”

  2. Bliźniaczki – Laskowskie – są mądre, przedsiębiorcze, piękne i bardzo wierzące. Prowadzą blog: blizniaczki-laskowskie.pl .

  Na temat Boga i Kościoła udzieliły już kilku wywiadów. Były nawet gośćmi w „Pytanie na Śniadanie”.

  Moda to ich pasja. W życiu jednak najważniejszy jest dla nich Bóg.

  Czasami łączą tematykę modową z wiarą w Boga. W jaki sposób?! Na pewno wiele z nas, zwłaszcza teraz, zastanawia się co założyć na Wigilię. Bliźniaczki Laskowskie podpowiadają jak ubrać się nie tylko na Świąteczną kolację, ale również do Kościoła. Dla portalu przedsiębiorczepodlasie.pl napisały:

  Modowy savoir vivre dotyczy dobrych manier, wyboru ubioru zgodnego z panującym dress code’m. Strój staje się siłą rzeczy istotnym elementem naszego wizerunku, a dobrze dobrany, może świadczyć o naszej układności, obyciu czy wychowaniu.

  Skoro dobrych manier oczekuje od nas świat biznesu, nauki itd. należy zachować je również w tak doniosłym miejscu jakim jest kościół.

  Gazeta Fakt 24 napisał o nich : W jednym z wywiadów siostry podkreśliły, że łączy je szczególna więź, ale ich najlepszym przyjacielem jest Jezus.

  Czy to nie piękne słowa? Warto poczytać i posłuchać wywiadów sióstr Laskowskich.

  3. Ostatnio pięknie o swojej Wierze napisała Paulina z bloga paulinaglifestyle.blogspot.com .

  Mimo, że jestem chrześcijanką i staram się podążać śladami Jezusa, do tej pory regularne czytanie Biblii szło mi dość opornie. Miesiąc bez rozpraszaczy takich jak media społecznościowe, aplikacje czy bezustanne powiadomienia pozwolił mi skupić się na każdej stronie Pisma Świętego, głębszej interpretacji i zrozumieniu. Nic nie przyniosło mi lepszego ukojenia!

  Paulina jest modelką i blogerką. Podróżuje po świecie, niedawno się zaręczyła, prowadzi bardzo bogate i ciekawe życie. A jednak w tej całej gonitwie, znalazła czas dla Boga. 🙂

  Polecam jej bloga, a w szczególności post : https://paulinaglifestyle.blogspot.com/2017/10/o-byciu-online-cay-czas-i-5-rzeczach.html

  Jeśli jesteście wierzący, nie zapominajcie że w tym szczególnym Bożonarodzeniowym okresie,   to Bóg jest Najważniejszy. Jeśli nie wierzycie, to po prostu zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie za czym tak na prawdę gonicie. 🙂

  Miłego dnia 🙂 I już teraz składam Wam najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.