Zimowa stylizacja: Futro, kapelusz i boyfriendy

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/buty/" rel="tag">buty</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sinsay/" rel="tag">Sinsay</a>
 • 12/07/2017
 • Przez chwilę zawitała do nas śnieżna zima, później śniegu nie było, ale mróz owszem, i tak oto zaczęliśmy wyjmować ciepłe swetry, czapki, szale, rękawiczki, kurtki i futra.

  Dzisiejsza stylizacja zdecydowanie wpisuje się do kategorii „zimowa stylizacja”. Ciepłe futro, kapelusz, szal, moje ukochane boyfriendy i botki. Tutaj beż łączę z brudnym różem, a tą jasną, delikatną całość zestawiam z kontrastującym ciemnym dżinsem.

  Uwielbiam dżins w każdej postaci. W mojej szafie znajdziecie dżinsowe spodnie, koszule, sukienki. Cieszę się, że nie jest on już tylko przeznaczony dla casualowych stylizacji, ale coraz częściej jest elementem eleganckich strojów.

  Futro i kapelusz należały do mojej babci! Tak, moja Babcia to elegantka niczym Beata Tyszkiewicz. Nawet kolor włosów mają taki sam! Już nieraz myślałam, żeby przestawić Wam Babcię i pokazać jej najlepsze stylizacje, bo niejedna fashionistka mogłaby pozazdrościć skarbów jakie ma w swojej szafie;). Zresztą, jeśli uważnie śledzicie bloga, to mogliście zauważyć, że często mam na sobie rzeczy lub dodatki podebrane właśnie Babci;).

  Dzisiejsza moda zdecydowanie łączy pokolenia.  Być może dzięki temu, że moda powraca a większość projektantów swoje inspiracje modowe czerpie z wcześniejszych lat. Poza tym różnorodność stylów daje spore możliwości i każdy może wybrać z obowiązujących trendów coś odpowiedniego dla siebie.

  Kochane, bawcie się modą i wybierajcie z niej to co dla Was najlepsze. A ja Was zostawiam z futrem i kapeluszem mojej babci i , dla przełamania eleganckiego stylu i dodania nutki młodzieżowej ekstrawagancji, dżinsowymi boyfriendami z dziurami ;).

  fot.: Ania Maciejewska/retusz i obróbka: Monika Tarasiuk

  futro – z szafy babci

  boyfriendy – Redial Jeans

  kapelusz – z szafy babci

  szal – Sinsay

  botki – Deezee