Moja Stylizacja: Longsleeve Tiger – Brill Store

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/botki/" rel="tag">botki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/brill-store/" rel="tag">Brill Store</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda-polska/" rel="tag">moda polska</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/rajstopy-gabriella/" rel="tag">rajstopy Gabriella</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/rajtuzy-miastowe/" rel="tag">rajtuzy miastowe</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/renee/" rel="tag">Renee</a>
 • 11/28/2017
 • Moje nowe odkrycie modowe, to koszulki polskiej firmy Brill Store.

  Piszą o sobie: jesteśmy firmą stworzoną z pasji do mody. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i niebanalne wzornictwo. Wszystkie nasze wyroby produkowane są wyłącznie z polskich materiałów i przez polskich producentów.

  Koszulki Brill zawierają 95% bawełny i 5% elastanu. Wykonane są na nich oryginalne grafiki 3d. Wśród nich przeważają zwierzęta. Najpopularniejszymi są koszulki z flamingiem, zebrą, słoniem, rybką, sową, wilkiem i tygrysem. Największym hitem są koszulki z orłem Polski. W kolekcji Brill, oprócz wyżej wymienionych wzorów, znajdziemy pegaza oraz oko.

  Jednak dla mnie najważniejszą informacją było, czy można je prać w pralce? MOŻNA! 🙂 A kupicie je na www.brillstore.eu 🙂

  Mój longsleeve z tygrysem zainspirował mnie do stworzenia stylizacji w stylu „lady in black”. Czarna spódniczka, skórzana ramoneska, komin, beret z antenką z perełkami (które sama doszywałam;)),rajtuzy ” Z miasta Łodzi”, nowe botki od Renee Shoes i ona, bohaterka dzisiejszej stylizacji, czyli bluzka z tygrysem z niebieskimi oczami i bardzo przenikliwym spojrzeniem. Oto moja stylizacja na dziś, na jutro, na jesień… .;)

   

   

   

   

   

   

  fot.Ania Maciejewska/retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  longsleeve – Brill Store

  ramoneska – Reserved

  spódniczka – nn

  komin – prezent

  beret – z szafy mamy;)

  rajstopy – Gabriella, „Rajtuzy z miasta Łodzi”

  botki – Renee Shoes

  ps. Kochane Dziewczyny przypominam o konkursie z marką AA. Do wygrania aż 10 zestawów kosmetyków AA!Weź udział jeszcze dziś!

  Podkład Natural Glow +Q10 i KONKURS Z Marką AA