Moja Stylizacja: Sukienka Bonprix

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blof-lifestylowy/" rel="tag">blof lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodz/" rel="tag">blogerka łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka-bonprix/" rel="tag">sukienka Bonprix</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka-w-pudrowy-roz/" rel="tag">sukienka w pudrowy róż</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki-nude/" rel="tag">szpilki nude</a>
 • 10/29/2017
 •  W tym sezonie stawiam na róż!

  Podoba mi się każdy jego odcień!;) Najczęściej jednak zakładam ubrania w kolorze brudnego różu. Sukienka, którą znalazłam  w sklepie Bonprix -> sukienka bonprix od razu wpadła mi  w oko! Najbardziej zachwycił mnie jej kolor oraz piękne rękawy, które mają modne wycięcia na ramionach ozdobione falbanką. Na plecach z kolei jest wycięta „łezka”, co dodaje jeszcze więcej uroku tej sukience. Z dodatków dobrałam do niej złotą biżuterię, szpilki nude z Vices i cielistą torebkę ozdobioną haftem ze Stradivariusa. Dzięki temu wyszło skromnie, ale nie nudno.:) Całą stylizację podkreśliłam mocnym makijażem, żeby nie było ” za mdło”. Jak Wam się podobam w takim obliczu?;)

  ps. Gdy twoim fotografem jest szwagierka, jesteś pod obstrzałem fleszy nawet podczas uroczystości rodzinnych. Tym razem też tak było. 😉 Zdjęcia zostały zrobione w pięknym wnętrzu restauracji „Gęsi Puch”  w Łodzi, spontanicznie, trochę z ukrycia.:) Postanowiłam jednak się nimi podzielić z Wami, bo stylizacja i moja sukienka Bonprix na to zasługują:).

  Buziaki

   

   

   

  fot.: Ania Maciejewska

  sukienka bonprix

  korale – nn

  kolczyki – Iam (Rossmann)

  torebka – Stradivarius

  szpilki – Vices (Born2be)