Inspiracje Stylizacje: Płaszcze

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy-lodz/" rel="tag">blog modowy Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodz/" rel="tag">blogerka łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jesien-2017/" rel="tag">jesień 2017</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda/" rel="tag">moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/plaszcz/" rel="tag">płaszcz</a>
 • 10/19/2017
 • Płaszcze i inne okrycia wierzchnie to jedna z rzeczy do której mam wielką słabość! Mam ich pół szafy i ciągle mi mało;).

  Najczęściej kupuję je w second handach, albo na wyprzedażach. Zdarza się, że piszę list do Mikołaja;) z prośbą o konkretny model :). Jeśli chodzi o płaszcze jesienno – zimowe, to w swojej kolekcji mam ich wiele. Wśród nich są m.in.: kilka sztuk w kolorze czarnym, które różnią się fasonem i długością;), czerwony płaszcz z zeszłorocznej kolekcji Reserved oraz różowy prosto z second handu:). W tym sezonie w oko wpadły mi płaszcze w odcieniu żółtym i szarym. Z chęcią przygarnęłabym również te w kratę (gorący trend sezonu!) oraz w kolorze camel , który wydaje się być ponadczasowy i co sezon jest jednym najchętniej wybieranych kolorów, jeśli chodzi o płaszcze. No cóż, czekam na przypływ gotówki i ruszam na płaszczykowy podbój;).

  Do tej pory płaszcze kojarzyły mi się raczej z eleganckim wydaniem. Teraz street style pokazuje nam, że możemy je nosić również w wersji sportowej. Osobiście uważam, że takie połączenie jest strzałem w 10, w szczególności lubię je z białymi trampkami.  A co  Wy sądzicie o takim zestawie?

  Poniżej prezentuję kilka inspiracji z Pinteresta. Ja już mam kilka wizji nowych, jesiennych stylizacji, więc oczekujcie nowych postów z płaszczami w roli głównej;). A tymczasem zapraszam do obejrzenia stylizacji z moich wcześniejszych postów oraz inspiracji jakie znalazłam specjalnie dla Was:).

   

   

   

   

   

  źródło zdj.: pinterest.com

   

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/09/17/moja-stylizacja-rozowy-plaszcz/

   

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/03/20/moja-stylizacja-panterka-krata-i-czerwony-plaszcz/

   

  http://kobiece-inspiracje.com/2017/02/02/plaszcz-reserved/

  Zapraszam na kolejne posty! 🙂