Moja Stylizacja: Złote Botki

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/aztecki-wzor/" rel="tag">aztecki wzór</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogera-lodz/" rel="tag">blogera Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/botki-na-obcasie/" rel="tag">botki na obcasie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja-na-jesien/" rel="tag">stylizacja na jesień</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sweter/" rel="tag">sweter</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/zlote-botki/" rel="tag">złote botki</a>
 • 10/05/2017
 • Jesień zagościła w naszych szafach już kilka tygodni temu. Najwyższy czas na jesienne stylizacje, czyli na tzw. „cebulkę” oraz moje złote botki :D.

  Oznacza to, że można kombinować i łączyć ze sobą przeróżne ubrania tworząc wielowarstwowy outfit. W tym okresie uruchamiam swoją wyobraźnię na maksa! Dziś pokazuję stylizację ze złotymi botkami kupionymi za 7 zl w second handzie (z metką!). Założyłam do nich dżinsy (stare, wyciągnięte z dnia szafy, którym obcięłam nogawki;)), beżowy t-shirt z sową i wycięciem na plecach oraz beżowy sweter w aztecki wzór, z frędzlami (nadal mam do nich słabość!). Do tej stylizacji dobrałam moją ulubioną, beżową kopertówkę:). Mimo kilku motywów jakie się tutaj pojawiają, dzięki podobnej kolorystyce cały strój tworzy spójną całość.

  Jednak jesienią w samym swetrze może być zimno, dlatego należy pamiętać o okryciu wierzchnim;). Dzisiaj wybór padł na czarny płaszcz, w stylu ponczo, oraz szalik w cętki:).

     

  fot.: Ania Maciejewska/ retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  t-shirt – DENIM CO

  sweter – Cameo Rose (New Look)

  jeansy – nn

  płaszczyk – H&M (stara kolekcja)

  kopertówka – z szafy babci

  botki – SH