Wesele Tematyczne: Wesele W Stylu Filmowym

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-slubny/" rel="tag">blog ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jak-zorganizowac-wesele/" rel="tag">jak zorganizowac wesele</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slub-i-wesele/" rel="tag">ślub i wesele</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slub-w-listopadzie/" rel="tag">ślub w listopadzie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy-slubne/" rel="tag">trendy ślubne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wesele-tematyczne/" rel="tag">wesele tematyczne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wesele-w-stylu-filmowym/" rel="tag">wesele w stylu filmowym</a>
 • 10/01/2017
 • Moda na wesela tematyczne trwa. Najpopularniejszy jest styl rustykalny, który idealnie sprawdzi się wiosną, latem i jesienią. Ja, często idę na przekór obowiązującym trendom…  Urządziłam wesele w stylu filmowym!

  Co to oznacza? Był czerwony dywan, nowojorska, żółta taksówka, plakaty filmowe, dużo muzyki filmowej, która przeplatała się z popularnymi piosenkami weselnymi (dziękuję mojemu zespołowi SBAND , że tak fantastycznie dobrał wszystkie utwory!:)), zdjęcia niczym z kadru filmowego oraz… rozdanie Oskarów – niespodzianka od naszych wspaniałych gości! 🙂

   

  Zaproszenie na ślub i wesele inspirowane było plakatem z filmu ” Pan i Pani Smith”:), mam tylko nadzieję że nasze małżeństwo nie skończy się tak samo jak związek Brangeliny;).

  Nasz pierwszy taniec zatańczyliśmy do tanga z filmu „Zapach kobiety”.  Mało tego przebraliśmy się do tego tańca! Zrobiliśmy więc podwójne wrażenie;). Jednak najważniejsze było to, że świetnie się przy tym bawiliśmy, a wspólne lekcje tańca zbliżyły nas do siebie jeszcze bardziej :).

   

   

  Winietki zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy sami:). Oczywiście musiały się na nich pojawić Oskary;)!

  W podziękowaniu dla gości rozdawaliśmy setkę wódeczki i makaroniki:). Karteczki były projektu bloga mypinkplum.pl :).

   

  Dodatkowo salę udekorowaliśmy plakatami filmowymi, na których to MY królowaliśmy:P. Zdjęcia i plakaty zrobił nam, mój szwagier,  Tomasz Maciejewski. Podczas sesji była kupa śmiechu, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i naszym zdaniem wyszedł genialnie! :D.

   

   

  Poza tym goście przygotowali dla nas fantastyczną niespodziankę! – Rozdanie Oskarów! Byliśmy mega pozytywnie zaskoczeni, a Oskary postawiliśmy na honorowej półeczce;).

   

  Jestem artystyczną duszą, lubię oryginalność, uwielbiam zdjęcia, a wspólną pasją, moją i mojego męża, jest kino, stąd nasz pomysł na wesele w stylu filmowym i nietypowe dodatki weselne:).

  Jednak mimo wszystko najważniejsze tego dnia były dla nas przysięga małżeństwa złożona przed Bogiem, nasi goście i dobra zabawa. Myślę, że wszystko się udało:).

  zdj.: NibyNibyPhotography

  plakaty: Tomasz Maciejewski