Inspiracje Ślubne: Dodatki Ślubne

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bielizna-do-slubu/" rel="tag">bielizna do ślubu</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bizuteria-slubna/" rel="tag">biżuteria ślubna</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-slubny/" rel="tag">blog ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dodatki-slubne/" rel="tag">dodatki ślubne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/inspiracje-slubne/" rel="tag">inspiracje ślubne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jak-zorganizowac-wesele/" rel="tag">jak zorganizowac wesele</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/niby-niby/" rel="tag">niby niby</a>
 • 09/14/2017
 • Dodatki ślubne to bardzo ważny element stylizacji ślubnej, nawet jeśli są niewidoczne;).

  Kobieta, która ma na sobie piękną bieliznę, elegancką biżuterię i pachnie „drogimi”perfumami czuje się pewniejsza siebie i  bardziej atrakcyjna. W dzień ślubu każda panna młoda powinna czuć się wyjątkowa i najpiękniejsza. Tego dnia może zachowywać się jak księżniczka i ma prawo mieć na sobie wszystko to o czym marzy. Jeśli ogranicza nas budżet, wybierzmy to co według nas w tym dniu jest dla najważniejsze. Ja zrezygnowałam z białego szlafroczka, który panny młode zakładają zanim założą suknię ślubną. Uważałam, że nie jest to niezbędna rzecz tego dnia, choć na pewno piękna!

  Ja, jeśli chodzi o dodatki ślubne skupiłam się na biżuterii i  bieliźnie. Z pierwszej kategorii wybrałam srebrne kolczyki i bransoletkę z kryształkami od Firma Jubilerska Domańscy. We włosy miałam wplecioną srebrną ozdobę, która dodatkowo była wzbogacona o kryształki oraz bordowe róże.

  Moją fanaberią było kupno torebki. Mam małego bzika na punkcie tych dodatków, więc nie omieszkałam wykorzystać okazji do powiększenia mojej kolekcji. Muszę przyznać, że się przydała. Spakowałam do niej telefon;), pomadkę i chusteczki :D. Must have panny młodej, hehe;).

  Bieliznę zakupiłam w jednym z moich ulubionych sklepów bieliźnianych Marilyn. Czułam się w niej bardzo atrakcyjnie, a przede wszystkim bielizna była odpowiednio dopasowana i bardzo wygodna. Pamiętajcie, że biustonosze powinny ładnie unosić piersi, tył stanika powinien być  na tym samym poziomie co przód, fiszbiny nie mogą upijać, odstawać ani nachodzić na piersi, a po bokach celować mniej więcej w środek pachy. Figi natomiast nie powinny nas nigdzie upijać, ani „robić” boczków. Nie kupujmy więc za małych majteczek;). Krótko mówiąc każda bielizna, nie tylko ślubne, musi być dobrze dopasowana i wygodna. Inaczej choćby nie wiadomo jak była piękna i jakimi  koronkami była zdobiona, nie będziemy się w niej komfortowo czuć.

  Jestem ciekawa jakie Wy miałyście dodatki ślubne:). Piszcie w komentarzach:)

    

  fot.: Ja/obróbka i retusz Monika Tarasiuk

   

  fot.: NibyNibyPhotography