Ślubne Inspiracje: Mój Ślub I Wesele

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-slubny/" rel="tag">blog ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/organizacja-wesela-blog/" rel="tag">organizacja wesela blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slub-w-listopadzie/" rel="tag">ślub w listopadzie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slubne-inspiracje/" rel="tag">ślubne inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wesele/" rel="tag">wesele</a>
 • 09/08/2017
 • Witajcie Kochani po dłuższej przerwie, która była spowodowana problemami technicznymi na blogu. Na szczęście wszystko jest już naprawione i możemy działać dalej! Taka chwila zasługuje na wyjątkowy post! Będzie o weselu…o moim weselu!;) Tylko jak napisać o najbardziej osobistym dniu, zachowując jak najwięcej prywatności?;)

  Właśnie mija 10 miesięcy od jednego z najpiękniejszych dni w moim życiu. Choć brzmi to banalnie i prawie każda panna młoda tak mówi, ja o dniu 19 listopada nie mogę powiedzieć inaczej. Wzięliśmy ślub i wyprawiliśmy wesele, bo chcieliśmy tego z całego naszego serca! To była tylko i wyłącznie nasza decyzja i wszystko sami zorganizowaliśmy. I wiecie co, gdybyśmy cofnęli czas, podjęlibyśmy taką samą decyzję!

  Ten dzień spędziliśmy z najważniejszymi osobami w naszym życiu! A wesele było dzień po moich 30. urodzinach! 🙂 Zorganizowałam więc sobie wspaniałą imprezę! 😉

  Dzień ślubu i wesela powinien być niezwykły dla wszystkich Młodych! My nie odczuwaliśmy bardzo stresu, ale być może było tak dlatego, że mieliśmy przy sobie fantastycznych ludzi. Począwszy od ekipy z sali weselnej Szmaragdowy Ogród, poprzez panie z salonu ślubnego Bella Viola, panią Kasię – moją ukochaną fryzjerkę i twórczyni ślubnej fryzury z Salonu Peruka  w Łodzi, niezastąpionej Madzi Bellissima Studio Urody, pani fotograf – Marty NibyNibyPhotography , pani Bożence, która wykonała mój piękny bukiet ślubny, no i  oczywiście ekipie 21FILM oraz naszemu zespołowi Sband ! Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam! Ta ekipa od początku wlała w nasze serducha spokój, pewność że będzie OK i radość z TEGO dnia! Wszystkim z Łodzi i okolic polecam i życzę takich ludzi przy organizacji swojego wesela!

  Zastanawiacie się dlaczego wybraliśmy listopad, najbardziej deszczowy i już bardzo chłodny miesiąc? Po pierwsze: przy tej okazji świętowaliśmy również moją 30., po drugie w listopadzie można otrzymać zniżki;), po trzecie teraz nawet latem potrafi być zimno i pada deszcz;).

  Naszych gości zaskoczyliśmy nie tylko „dziwnym” miesiącem, ale również stylem wesela. W ostatnich latach bardzo modne są wesela tematyczne. Najbardziej rozpowszechniony jest styl rustykalny, ale jeśli śledzicie bloga, wiecie że ja lubię iść na przekór obowiązującym trendom i …zorganizowałam wesele w stylu filmowym! 😉 Szczegóły poznacie w kolejny poście o moim weselu:)

  Cieszymy się, że tego dnia byli z nami wszyscy bliscy naszym sercom! Goście byli cudowni! Ten czas spędzony w gronie najbliższych rodziny i przyjaciół okazał się jeszcze bardziej szczególny, ponieważ nie wszyscy są nadal wśród nas… . Dlatego jeśli planujecie ślub nie zwlekajcie, a TEN dzień celebrujcie!

  Ciekawi kolejnego posta ślubnego…?;)

   

  fot.NibyNibyPhotography