See Bloggers – Ja Też Tam Byłam!

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerzy/" rel="tag">blogerzy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bloggers/" rel="tag">bloggers</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdynia/" rel="tag">Gdynia</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdynia-2017/" rel="tag">Gdynia 2017</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/see-beauty/" rel="tag">see beauty</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/see-bloggers/" rel="tag">See Bloggers</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/see-bloggers-v-edycja/" rel="tag">See Bloggers V edycja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/see-party/" rel="tag">see party</a>
 • 08/19/2017
 • W tym roku nareszcie udało mi się pojechać na największe wydarzenie dla blogerów – See Bloggers! To była wspaniała V edycja! Ten największy festiwal twórców internetowych odbywa się co roku w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo – Technicznym i cieszę się, że mogłam być jego uczestnikiem:).

  Oczywiście znalazło się wiele osób, których nie było tam razem z nami, a jednak postanowiło skrytykować i nie pozostawić suchej nitki na See Bloggers. Ja nie będę krytykować, i nie dlatego że byłam uczestnikiem, ale dlatego że było na prawdę interesująco, inspirującą i można było poznać wiele fantastycznych osób!

  Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch warsztatach. Jeden z nich prowadziła Odeta Moro, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, uczestniczka programu „Agent – Gwiazdy”.  Ciekawie poprowadzony wykład, dzięki któremu bliżej poznałam panią Odetę i odkryłam jakie świetne pisze felietony! Mowa była o zdrowiu i o tym jak zapobiegać różnym schorzeniom, m.in. poznałam produkty, które pomagają zmęczonym nogom, czy zapobiegające wzdęciom i „gazom”;). A wszystkie przykłady były wzięte z serialu… ” Seks w wielkim mieście”!;). Zaskoczone? Ja również byłam! Okazuje się, że serialowa Carrie miała parę krępujących momentów przed Panem Big’iem…zdarzyło się Wam puścić głośnego bąka przed Ukochanym?! Jej tak!!!:D Chyba obejrzę ten serial jeszcze raz…;)

  Kolejny wykład, którego wysłuchałam dotyczył… piersi. Bardzo przystojny Pan Doktor;) opowiadał jak prawidłowo badać piersi oraz jak dbać o piersi w ciąży i podczas laktacji. Zawsze należy pamiętać o:

  • dobrze dopasowanym biustonoszu
  • masażu brodawki
  • aktywności fizycznej
  • odpowiednim natłuszczeniu i pielęgnacji skóry
  • w trakcie laktacji o odprowadzaniu pokarmu w razie zastoju
  • odpowiedniej diecie
  • spożywaniu dużej ilości płynów.

  Warto wiedzieć, że bólom piersi sprzyja zbyt duża ilość leków, kofeiny, alkoholu i oczywiście stresu. Więc w miarę możliwości ograniczmy te produkty oraz stres!

  Bardzo przydatne informacje, które co jakiś czas należy sobie odświeżyć! I pamiętajcie Drogie Panie, badamy piersi REGULARNIE! 🙂

  Oprócz chodzenia na wykłady odwiedziłam wiele stoisk kosmetycznych. Miałam również wykonane dwa  makijaże kosmetykami Annabelle Minerals oraz kolorówką AA. Oba wyszły cudnie!;)

   

  Podczas zjazdu spotkałam się m.in. z Olą – Greenwithenvy.pl oraz poznałam Oliwkę – Olivkablog.pl (zdjęcie niewyraźne, bo robione podczas imprezy, gdzie z oświetleniem było kiepskie jeśli, chodzi o robienie zdjęć :(. Mam nadzieję, że Olivka mi wybaczy!!! ;)). Jeśli jeszcze nie znacie ich blogów, koniecznie je odwiedźcie, bo na prawdę warto! Na after party spotkałam się również z jedną z organizatorek See Blogger i jednocześnie moją koleżanką z roku – Anią Zając z bloga fashionable.com.pl . Polecam gorąco bloga Ani, znajdziecie tam wiele inspiracji!:).

  Oczywiście będąc w Gdyni wykorzystałam okazję, aby pospacerować po tym pięknym mieście :). Byliście w Gdyni?:)

  Buziaki <3