Moja Stylizacja: Plisy, Bomber I Czapka Z Daszkiem

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-fashion/" rel="tag">blog fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bomberka/" rel="tag">bomberka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lato-2017/" rel="tag">lato 2017</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wyprzedaz/" rel="tag">wyprzedaż</a>
 • 08/04/2017
 • Jak ubrać się latem na cebulkę? Spódnica, t-shirt i bomberka sprawdzą się idealnie! 

  W tym roku lato nas nie rozspieszcza, choć od kilku dni w Łodzi mamy afrykańskie upały, to w sumie i tak niewiele, jak na trwające już od dwóch miesięcy lato. Do tej pory potrzebne były parasole i kurtki;), więc cieszmy się szortami i łapmy promienie słońca!

  Dzisiejsza stylizacja jest idealna, może nie na upalne, ale na ciepłe, letnie dni. Złota, plisowana spódnica świetnie współgra z bluzką w kolorze khaki i kurtką typu bomber w tym samym kolorze. Dobrałam do niej czapkę z daszkiem i moje ulubione tenisówki z haftem. W tej stylizacji pojawiłam się na See Bloggers 2017 pierwszego dnia:).

  Kurtka, czapka i buty to rzeczy upolowane na wyprzedaży. A Wam udało się zaszaleć na tegorocznych sales?;)

  fot.Ania Maciejewska/retusz i obróbka Monika Tarasiuk

  t-shirt – Reserved

  bomberka – Reserved

  spódnica – Forever 21

  bransoletki – Kulka

  czapka – H&M

  trampki – Deezee