Moja Stylizacja: Casual Look -Welurowa Sukienka Mohito

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-modowa/" rel="tag">blogerka modowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-modowa-lodz/" rel="tag">blogerka modowa Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion-street-casual-look/" rel="tag">fashion street casual look</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacje-mohito/" rel="tag">stylizacje Mohito</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka-mohito/" rel="tag">sukienka Mohito</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/welurowa-sukienka/" rel="tag">welurowa sukienka</a>
 • 07/27/2017
 • W tej stylizacji zaprezentowałam się drugiego dnia piątej edycji See Bloggers w Gdyni.Już niedługo pojawi się recenzja z tego niezwykłego wydarzenia. A już teraz mogę Wam zdradzić, że to były bardzo inspirujące dwa dni. Poznałam cudowne osoby, byłam na ciekawych wykładach i mogłam wypróbować wiele nowych kosmetyków m.in. marki AA. Dzisiejszy makijaż został wykonany właśnie kolorówką z AA:). Ja je pokochałam od razu:) i na pewno jeszcze o nich napiszę…:)

  Tymczasem dzisiaj miał być całkiem inny post, ale nie mogłam się doczekać, kiedy pokażę Wam mój ostatni outfit. Welurową sukienkę z Mohito, w kolorze pastelowego różu wypatrzyłam kilka miesięcy temu. Czekała na mnie, aż do wyprzedaży, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że jesteśmy na siebie skazane!;)

  W wersji na co dzień, czyli tzw. casual look dobrałam  do niej czarną ramoneskę, baleriny – koty i czarną torebkę. Cały strój uzupełniłam delikatnymi dodatkami w postaci bransoletki i kolczyków.

  A sesja zdjęciowa została zrobiona na molo w Gdyni:). Było pięknie!:)

  Uwielbiam rzeczy, które można nosić na wiele okazji. Z tą sukienką jest tak samo, wystarczy zmienić kilka rzeczy i jestem gotowa na randkę wieczorową porą…ciekawi kolejnego look’u? Wypatrujcie kolejnego posta;)! Cdn…. .

   

  zdj. Anna Maciejewska

  sukienka – Mohito

  ramoneska – Besteller Outlet

  kolczyki – Orsay (stara kolekcja)

  bransoletka – prezent

  torebka – z szafy babci;)

  baleriny – Deezee