Moja Stylizacja: Sukienka Naoko&Edyta Górniak

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda-lodz/" rel="tag">blog moda Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/naoko/" rel="tag">Naoko</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/pasaz-rozy/" rel="tag">pasaż róży</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka/" rel="tag">sukienka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lodz/" rel="tag">Łódź</a>
 • 07/21/2017
 • Dziś będzie romantycznie;). Długa sukienka z seksownym rozcięciem, w pięknych pastelowych kolorach to mój ostatni zakup od polskich projektantów – Naoko&Edyta Górniak. Cała ich kolekcja mnie zachwyciła i gdybym mogła wykupiłabym ją całą;), ale z pośród wszystkich rzeczy wybrałam perełkę, którą musiałam mieć!  Sukienka jest lekka, nie gniecie się i pasuje na wiele okazji, wystarczy dobrać do niej odpowiednie dodatki. Ze szpilkami i elegancką torebką stworzy idealną kreację na wesele, z balerinami i kapeluszem na randkę, a z klapkami i koszykiem na plażę.

  Ja prezentuję ją w wersji eleganckiej. Sesja zdjęciowa odbyła się w jednym z łódzkich podwórzy tzw. „Pasażu Róży”. Tutaj kamienice wyłożone są.. lusterkami. W rzeczywistości  widok jest jeszcze bardziej niesamowity, zwłaszcza kiedy promienie słońca mienią się w szklanej mozaice.

  Jak Wam się podoba moja nowa sukienka i moja kochana Łódź?:)

  zdj.: Ania Maciejewska

  sukienia – Naoko & Edyta Górniak

  kolczyki – prezent

  torebka – Angela Jewellery

  sandałki – Deezee