Moja Stylizacja: Alladynki

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/alladynki-jak-nosic-alladynki/" rel="tag">alladynki. jak nosić alladynki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lodz/" rel="tag">blog Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdzie-jechac-na-wakacje/" rel="tag">gdzie jechać na wakacje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdzie-jechac-nad-baltyk/" rel="tag">gdzie jechać nad Bałtyk</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-fashion/" rel="tag">kobiece inspiracje. fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lifestyle/" rel="tag">lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polish-blogger/" rel="tag">polish blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/styl/" rel="tag">styl</a>
 • 06/21/2017
 • Dokąd jedziecie na wakacje? Polska czy zagranica? Morze czy góry? My wybraliśmy polskie morze i to już na początku czerwca. Pogoda okazała się lepsza niż w zeszłym roku w sierpniu, co nie znaczy że nie było chłodniejszych dni;). Wyjeżdżając nad nasz Bałtyk zawsze należy zapakować ze sobą cieplejsze ubrania;).

  Szerokie spodnie alladynki są przewiewne i bardzo wygodne. Doskonale sprawdziły się w wietrzne, letnie dni. Dobrałam do nich czarny top i dżinsową kurtkę. Stylizacja idealna na wakacje!

  ps. Jakie miejscowości polecacie nad Bałtykiem?Ja Ustronie Morskie i okolice:D

  zdj.: Ania Maciejewska

  top – SH

  alladynki – nn

  kurtka dżinsowa – SH

  japonki – Sinsay