Moja Stylizacja: Koszula Missu

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy-lodz/" rel="tag">blog modowy Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-modowa/" rel="tag">blogerka modowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gabriella/" rel="tag">Gabriella</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/koszula/" rel="tag">koszula</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/koszula-missu/" rel="tag">koszula MISSU</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/made-in-poland/" rel="tag">made in poland</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/missu/" rel="tag">MISSU</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projktanci/" rel="tag">polscy projktanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki/" rel="tag">szpilki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/ladne-rajstopy/" rel="tag">ładne rajstopy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lodzka-rajtuza/" rel="tag">łódzka rajtuza</a>
 • 05/24/2017
 • Długo czekałam na ten wpis i tą stylizację! Bardzo chciałam zrobić sesję na pięknie wyremontowanym Dworcu Łódź Fabryczna w Łodzi, i w końcu się udało! Nasz „nowy” dworzec jest tak piękny, że wielu ludzi przychodzi tutaj tylko na spacer, aby z bliska podziwiać to dzieło:). Kiedyś dworzec ten był stary, obskurny i odstraszał swoim wyglądem. Dziś jest nowoczesny, designerski i przyciąga uwagę! Wiele par decyduje się zrobić tutaj zdjęcia ślubne, a blogerzy i projektanci robią sesje modowe.

  W ciekawym miejscu prezentuję ciekawą stylizację;). Ciekawą, bo łączę w niej wzory! Krata i usta? Długo nie byłam pewna tego zestawienia, a jednak przekonało mnie do siebie:). Piękna koszula od polskiej projektantki MISSU, którą noszę jako sukienkę jest idealna na wszystkie pory roku! Wystarczy jedynie odpowiednio dobrać dodatki. Na wiosenne dni polecam rajstopy od Gabriella, ramoneskę i szpileczki:).

  A jakie wzory Wy lubicie łączyć ze sobą?:)

  fot. Anna Maciejewska

  koszula – Missu

  ramoneska – Besteller Outlet

  rajstopy – Gabriella

  szpilki – Deezee