Inspiracje Stylizacje: Plisowana Spódnica

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-modowa/" rel="tag">blogerka modowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jak-nosic-plisowana-spodnice/" rel="tag">jak nosić plisowaną spódnicę</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/plisowana-spodnica/" rel="tag">plisowana spódnica</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/plisy/" rel="tag">plisy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 05/11/2017
 • W aktualnych trendach modowych prym wciąż wiodą plisowane spódnice. Niestety nie wszystkim one pasują. Najładniej wyglądają w nich  dość szczupłe kobiety lub takie które chcą optycznie powiększyć biodra, ponieważ plisy poszerzają. Wysokim Paniom dobrze będzie w długości maxi i mini, natomiast niższe powinny wybrać długość do kolan. Najlepiej łączyć je z bluzkami, które przylegają do ciała, ale odważne trendsetterki plisowane spódnice łączą z oversizowym swetrem czy bluzą. Na pewno pasują do nich wszystkie modele butów! Świetnie prezentują się zarówno ze szpilkami, jak i balerinkami, tenisówkami czy sneakersami.

  W zależności od wybranych dodatków możemy je założyć niemal na każdą uroczystość, na co dzień, na wieczór czy na imprezę.

  Ja w swojej szafie mam jedną plisowaną, złotą spódnicę.

  Więcej moich zdjęć możecie obejrzeć  TUTAJ , a poniżej prezentuję moje inspiracje z pinteresta;)

  A czy Wy nosicie plisowane spódnice?

   

  źródło zdj. pinterest.com