Prosto z Kina: „Dzieciak Rządzi”

  • kobiece inspiracje
  • Tagged , , , , , , , ,
  • 04/26/2017
  • „Dzieciak rządzi”to kolejna świetna propozycja kinowa dla całej rodziny! Twórcy „Shreka” po raz kolejny zaskakują pozytywnie! Zabawne teksty, szybkie zwroty akcji i niezwykły sposób pokazania dziecięcej wyobraźni sprawiają, że na pewno nie będziecie się nudzić. Moja córka wyszła z kina zadowolona, na seansie siedziała zaciekawiona, więc bajkę zaliczamy do udanych;). My z mężem trochę się pośmialiśmy i na chwilę przenieśliśmy do dziecięcego świata.

    Jest to historia o siedmioletnim chłopcu – Tim’ie, który ma niezwykłą wyobraźnię. Każda zwyczajna zabawa jest dla niego nadzwyczajną, wielką przygodą! (I tutaj zaczynam rozumieć, w końcu, niektóre pomysły moich córek!;)). Do tej pory cały świat (czyt.zabawki i RODZICE) należały do niego, aż tu nagle pojawia się młodszy brat. Jak nasz bohater zareagował na tę wiadomość?  W tym momencie bezkresne wodze fantazji Tim’iego, na pewno Was zaskoczą!

    Główni bohaterowie przyciągają uwagę przede wszystkim swoimi wielkimi oczami:) i przeuroczym spojrzeniem, pełnym chochlików;). Wypisz, wymaluj MOJE CÓRKI!:) Bajka jest bardzo kolorowa, zwariowana, ale chwilami również rozczula.  Ma również mądre przesłanie. Jakie? Nie będę Wam zdradzać.

    Co robić w weekend z dzieckiem? Polecam kino;)