Prosto z Kina: „Dzieciak Rządzi”

  • kobiece inspiracje
  • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bajki-dla-dzieci/" rel="tag">bajki dla dzieci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/co-w-weekend-z-dzieckiem/" rel="tag">co w weekend z dzieckiem</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dzieciak-rzadzi/" rel="tag">Dzieciak Rządzi</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/filmy-dla-dzieci/" rel="tag">filmy dla dzieci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kino/" rel="tag">kino</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>
  • 04/26/2017
  • „Dzieciak rządzi”to kolejna świetna propozycja kinowa dla całej rodziny! Twórcy „Shreka” po raz kolejny zaskakują pozytywnie! Zabawne teksty, szybkie zwroty akcji i niezwykły sposób pokazania dziecięcej wyobraźni sprawiają, że na pewno nie będziecie się nudzić. Moja córka wyszła z kina zadowolona, na seansie siedziała zaciekawiona, więc bajkę zaliczamy do udanych;). My z mężem trochę się pośmialiśmy i na chwilę przenieśliśmy do dziecięcego świata.

    Jest to historia o siedmioletnim chłopcu – Tim’ie, który ma niezwykłą wyobraźnię. Każda zwyczajna zabawa jest dla niego nadzwyczajną, wielką przygodą! (I tutaj zaczynam rozumieć, w końcu, niektóre pomysły moich córek!;)). Do tej pory cały świat (czyt.zabawki i RODZICE) należały do niego, aż tu nagle pojawia się młodszy brat. Jak nasz bohater zareagował na tę wiadomość?  W tym momencie bezkresne wodze fantazji Tim’iego, na pewno Was zaskoczą!

    Główni bohaterowie przyciągają uwagę przede wszystkim swoimi wielkimi oczami:) i przeuroczym spojrzeniem, pełnym chochlików;). Wypisz, wymaluj MOJE CÓRKI!:) Bajka jest bardzo kolorowa, zwariowana, ale chwilami również rozczula.  Ma również mądre przesłanie. Jakie? Nie będę Wam zdradzać.

    Co robić w weekend z dzieckiem? Polecam kino;)