Gdzie Zjeść W Łodzi: Restauracja Gęsi Puch

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-kulinarny/" rel="tag">blog kulinarny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lifestylowa/" rel="tag">blogerka lifestylowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-modowa-lodz/" rel="tag">blogerka modowa Łódź</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdzie-zjesc-w-lodzi/" rel="tag">gdzie zjeść w Łodzi</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gesi-puch/" rel="tag">Gęsi Puch</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/restauracja/" rel="tag">restauracja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/restauracja-polska-lodz/" rel="tag">restauracja polska Łódź</a>
 • 04/20/2017
 • Niedawno zabrałam Męża na obiad z okazji jego urodzin. Chciałam pójść do restauracji, w której jeszcze nie byliśmy. Po przeanalizowaniu łódzkich miejscówek, wybrałam Gęsi Puch na rogu Radwańskiej i Politechniki.

  Restauracja ta istnieje  od wielu lat, ale nigdy wcześniej się do niej nie wybrałam. Dzień przed planowanym obiadem, przeczytałam na jednym z blogów, niezbyt pozytywną opinię o nich, więc szczerze mówiąc szłam tam z duszą na ramieniu. W końcu urodzinowa uczta miała być wyjątkowa i smaczna!

  Poszliśmy w poniedziałek, więc niestety (jak to po weekendzie się zdarza) nie było czterech pozycji z karty. Na szczęście udało nam się wybrać po dwa ciekawe dania. Na pierwsze danie obydwoje wybraliśmy rosół z pierożkami z gęsiny, a na drugie sałatkę z pikantnymi plastrami kaczki i pierogi z wołowiną.

  Jako czekadełko dostaliśmy pyszne jajeczko (był to okres przed Wielkanocą). Nasze dania były pięknie podane, a porcje na prawdę duże i co ważne gorące! Rachunek również nam się „podobał”;). Wnętrze bardzo przytulne. Dużo drewna, na stołach piękna zastawa i ozdoby. Duży bar i otwarta kuchnia na pewno wyróżniają to miejsce. Nasz pobyt i obiad oceniliśmy na 5+ i na pewno tam wrócimy!

   

  Gęsi Puch wpisujemy na listę naszych ulubionych restauracji i gorąco wszystkim polecamy:)