Gdzie Zjeść W Łodzi: Restauracja Gęsi Puch

 • kobiece inspiracje
 • Tagged , , , , , , , , , ,
 • 04/20/2017
 • Niedawno zabrałam Męża na obiad z okazji jego urodzin. Chciałam pójść do restauracji, w której jeszcze nie byliśmy. Po przeanalizowaniu łódzkich miejscówek, wybrałam Gęsi Puch na rogu Radwańskiej i Politechniki.

  Restauracja ta istnieje  od wielu lat, ale nigdy wcześniej się do niej nie wybrałam. Dzień przed planowanym obiadem, przeczytałam na jednym z blogów, niezbyt pozytywną opinię o nich, więc szczerze mówiąc szłam tam z duszą na ramieniu. W końcu urodzinowa uczta miała być wyjątkowa i smaczna!

  Poszliśmy w poniedziałek, więc niestety (jak to po weekendzie się zdarza) nie było czterech pozycji z karty. Na szczęście udało nam się wybrać po dwa ciekawe dania. Na pierwsze danie obydwoje wybraliśmy rosół z pierożkami z gęsiny, a na drugie sałatkę z pikantnymi plastrami kaczki i pierogi z wołowiną.

  Jako czekadełko dostaliśmy pyszne jajeczko (był to okres przed Wielkanocą). Nasze dania były pięknie podane, a porcje na prawdę duże i co ważne gorące! Rachunek również nam się „podobał”;). Wnętrze bardzo przytulne. Dużo drewna, na stołach piękna zastawa i ozdoby. Duży bar i otwarta kuchnia na pewno wyróżniają to miejsce. Nasz pobyt i obiad oceniliśmy na 5+ i na pewno tam wrócimy!

   

  Gęsi Puch wpisujemy na listę naszych ulubionych restauracji i gorąco wszystkim polecamy:)