Inspiracje-Stylizacje: Łączenie Kolorów

 • kobiece inspiracje
 • Tagged , , , , , , , , ,
 • 04/19/2017
 • Czy u Was za oknem też pojawił się śnieg? Kwiecień płata nam figle, więc i w naszej szafie robi się bałagan(przynajmniej w mojej tak jest;)). Co możemy zrobić, aby przywołać wiosnę? Ubierajmy się w wiosenne barwy, łączmy kolory i bawmy się modą! W taką pogodę mamy fantastyczne możliwości zabawy z łączeniem kolorów oraz wzorów, ponieważ ubieramy się na tzw. cebulkę! W końcu rano wychodzimy z domu wiosną, a wieczorem wracamy całkiem zimową porą;).

  Do tej pory pokazywałam Wam jak ze sobą łączyć wzory, np. panterkę z kratą (http://kobiece-inspiracje.com/2017/03/20/moja-stylizacja-panterka-krata-i-czerwony-plaszcz/). W poprzednich postach znajdziecie również z czym łączyć moro i wiele pomysłów na zwierzęce motywy;), więc zapraszam na przejrzenia zakładki Inspiracje-Stylizacje:)

  Pisząc dzisiejszego posta postanowiłam przeanalizować moje stylizacje i muszę stwierdzić, że są one w większości bardzo stonowane. Nie wiem co jest tego przyczyną, bo ja na prawdę uwielbiam kolor i zabawę modą! Mam nadzieję, że w kolejnych stylizacjach uda mi się to Wam udowodnić:).

  Jednym z najmodniejszych połączeń kolorystycznych jest róż z czerwienią. Czerwień i pomarańcz pięknie komponują się również ze wszystkim odcieniami niebieskiego. Osobiście bardzo podoba mi się zestawienie fuksji z pomarańczą (mam nawet parę szpilek w tych kolorach!;). Żółty idealnie łączy się z zielenią, fuksją i fioletem.

  A jakie kolory Wy łączycie na co dzień?

  źródło zdj. pinterest.com

  więcej zdjęć TUTAJ