Restobar Pina W Łodzi

  • kobiece inspiracje
  • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-kulinarny/" rel="tag">blog kulinarny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lifestylowa/" rel="tag">blogerka lifestylowa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dobra-kuchnia/" rel="tag">dobra kuchnia</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gdzie-zjesc-w-lodzi/" rel="tag">gdzie zjeść w Łodzi</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jedzenie/" rel="tag">jedzenie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/pina/" rel="tag">Pina</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/pizza/" rel="tag">pizza</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/restauracja/" rel="tag">restauracja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/restobar/" rel="tag">restobar</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lodz/" rel="tag">Łódź</a>
  • 04/07/2017
  • W Łodzi mamy wiele knajp i restauracji, do których warto zajrzeć. O istnieniu niektórych z nich dowiedzieć się możecie tylko przez portale społecznościowe, czy po prostu tzw. drogą pantoflową, ponieważ są ukryte gdzieś na osiedlach lub w mało popularnych, ulicznych zakamarkach. Warto takich miejsc szukać, ponieważ są one niezwykle klimatyczne i bardzo smaczne! W końcu Łodź, to nie tylko sławna ulica Piotrkowska i Manufaktura;).

    Jednym z takich miejsc jest PINA, o której pisałam już we wcześniejszych postach. Dzisiaj chcę Wam przypomnieć o jej istnieniu, ponieważ tam wciąż zachodzą zmiany i to zmiany na lepsze;). Jakiś czas temu zakupiono piec, w którym powstaje prawdziwa włoska pizza! 😉 (kilka słów przeczytajcie o nim TUTAJ) . Niedawno zmieniła się karta, w której pojawiło się kilka nowych dań wartych spróbowania! Ja tym razem skusiłam się na pizzę PINA;) i było warto! Znajomi polecają również żeberka oraz przepyszne burgery, robione z 100% wołowiny i bułek, które są wypiekane są na miejscu!

    Jeśli nie macie pomysłu na weekendowy obiad, zajrzyjcie do PINY!:D