Instagramowy Mix Marca

  • kobiece inspiracje
  • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-kulinarny/" rel="tag">blog kulinarny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-moda/" rel="tag">blog moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-uroda/" rel="tag">blog uroda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka-lodzka/" rel="tag">blogerka łódzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>
  • 04/03/2017
  • Przyszedł najwyższy czas na podsumowanie marca. Taka zapanowała moda wśród blogerek, że podsumowujemy sobie każdy miesiąc. Polecam to każdemu, bo wtedy możemy przeanalizować, jak spędzamy czas i czy może warto coś zmienić w naszym życiu.

    Marzec 2017 niestety nie był dla mnie radosnym miesiącem. Na szczęście dwójka moich szkrabów jest moim podstawowym lekiem na każde zło i na wszystkie smutki. Swoją energią, a właściwie jej nadmiarem sprawiają, że nie mam czasu na siedzenie i zalewanie się łzami. Skutecznie potrafią rozśmieszyć:), ale również wkurzyć na maksa, tak więc potrzebowałam się zrelaksować! Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na poprawę humoru dla kobiety, jest wizyta w SPA, shopping i dobre jedzenie (przynajmniej dla mnie;)). Ja zafundowałam sobie zabieg oxybrazji, o którym możecie przeczytać TUTAJ oraz zakup nowej bielizny. A Wy jak sobie radzicie, kiedy przeżywacie smutne dni?

     

    źródło zdj.: https://www.instagram.com/kobieceinspiracjecom/