Prosto Z Kina: Recenzja Filmu „Piękna I Bestia”

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/babski-wieczor/" rel="tag">babski wieczór</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/film/" rel="tag">film</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/film-dla-dzieci/" rel="tag">film dla dzieci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kino/" rel="tag">kino</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kino-dla-dzieci/" rel="tag">kino dla dzieci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lifestyle/" rel="tag">lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/musical/" rel="tag">musical</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/opinia/" rel="tag">opinia</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/piekna-i-bestia/" rel="tag">Piękna i Bestia</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/premiery-filmowe/" rel="tag">premiery filmowe</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/recenzja/" rel="tag">recenzja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/weekend-z-dzieckiem/" rel="tag">weekend z dzieckiem</a>
 • 03/30/2017
 • Wczoraj byłam na babskim wypadzie…z córką:) Wybrałyśmy się do kina na „Piękną i Bestię”. Drogie Mamy, jeśli nie macie pomysłu na weekend lub nie wiecie jak spędzić czas z dzieckiem, kino to świetny pomysł! Popcorn lub nachosy z sosem serowym, zimna cola i dobry film, to idealny zestaw na leniwe popołudnie ze swoją pociechą;).

  źródło zdj.: filmweb.pl

  Reżyser filmu, a właściwie musicalu, Bill Condon w przepiękny sposób pokazał znaną nam historię „Pięknej i Bestii”. W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się urocza Emma Watson, natomiast Bestię zagrał (niezwykle przystojny) Dan Stevens. Nie jest on jednak bardzo przerażający, jak na Bestię przystało. Jego spojrzenie jest tak łagodne i przyjazne, że od początku filmu ma się ochotę go przytulić, a nie uciekać od niego. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to ekranizacja również, a może przede wszystkim dla dzieci, to nie będę się czepiać;). Genialnie zagrał Luke Evans, który wcielił się w Gastona, bardzo aroganckiego i pewnego siebie, adoratora Belli.

  Jak na musical przystało mnóstwo jest w nim pięknej muzyki i piosenek, dzięki czemu cały czas dzieje się coś nowego, a dzieciaki się nie nudzą. Jest również kilka scen mrożących krew w żyłach, np. pojedynek Bestii z wilkami, ale te mroczne chwile szybko zostają rozwiane, ponieważ zaraz po nich pojawią się zabawne dialogi przesympatycznych postaci mieszkających w zamczysku. Te tajemnicze postacie, to zaczarowane przedmioty, które mimo  że mają drugoplanowe role, na długo dają się zapamiętać. Moimi ulubieńcami zostali Płomyk i Filiżanka. Nie muszę chyba Wam mówić, że moją Majeczkę najbardziej oczarowała Bella;).

  Maja, która ma 5 lat, od początku do końca oglądała film z wielkim zainteresowaniem:). Ekranizacja spodobała się jej do tego stopnia, że kiedy film się skończył, a wszyscy zaczęli się ubierać, ona chciała jeszcze wysłuchać pięknej piosenki Celine Dion „Beauty and The Beast” , a ja  tym samym spokojnie mogłam się zapoznać z listą płac;).