Ślubne Inspiracje: Bukiet Ślubny

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bukiet-slubny/" rel="tag">bukiet ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/inspiracje-slubne/" rel="tag">inspiracje ślubne</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kwiaty/" rel="tag">kwiaty</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sezon-slubny/" rel="tag">sezon ślubny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/slub/" rel="tag">ślub</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wedding/" rel="tag">wedding</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wesele/" rel="tag">wesele</a>
 • 03/19/2017
 • Dzisiejszego wieczoru postanowiłam napisać post ślubny, bo dawno takiego nie było, a sezon weselny tuż, tuż;). Po sukniach ślubnych, makijażu i fryzurach przyszedł czas na kwiaty i bukiety ślubne. Trudno mi było wybrać te najpiękniejsze, bo na prawdę jest wiele cudownych wiązanek. Szkoda, że jak szukałam inspiracji do swojego bukietu, nic mi się nie podobało;).

  Kształt bukietu powinien pasować do stylu sukni ślubnej (dobra florecistka powinna dać nam wskazówki lub małą podpowiedź w tym temacie). Natomiast kolor kwiatów powinien współgrać  z makijażem i dodatkami (biżuterią oraz butami). Ja miałam bordowe szpilki i bordowe usta, więc w mojej wiązance dominowały bordowe kwiaty. (Wkrótce pokażę Wam kilka zdjęć z „mojego dnia”;)).

  Teraz bukiety są tak piękne, że chciałabym takie dostawać przez cały rok!;)

  • Jeśli decydujemy się na czerwone kwiaty, warto połączyć je z zielenią. Bukiet wygląda wtedy lekko i delikatnie.

  • Połączenie różnych gatunków i kolorów kwiatów, to kompozycja bardzo radosna i oryginalna. Będzie pasować do sukni i wesela w stylu rustykalnym.

  • A tu już bardziej poważna wersja bukietu ślubnego. Urocza i bardzo kobieca.

   

  • Poniższy bukiet to idealna propozycja dla panien młodych biorących ślub jesienią.

  • Fiolet i delikatny róż to kolory dla niepoprawnych romantyczek;)

  W 2015 roku marsala był kolorem wybranym przez Pantone. Jeśli nie macie go jeszcze w swojej szafie, zastanówcie się, czy nie warto sięgnąć po niego wybierając bukiet ślubny:)

  źródło zdj.: pinterest.com