Ikona Stylu: Victoria Beckham

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/gwiazda/" rel="tag">gwiazda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/ikona/" rel="tag">ikona</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/look/" rel="tag">look</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda/" rel="tag">moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda-gwiazd/" rel="tag">moda gwiazd</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/outfit/" rel="tag">outfit</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/styl/" rel="tag">styl</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/victoria-beckham/" rel="tag">Victoria Beckham</a>
 • 03/15/2017
 • Macie swoją ikonę stylu? Ja mam! I to nie jedną;) O pierwszej pisałam w poście TUTAJ . Koniecznie zajrzyjcie! Natomiast dzisiaj chcę Wam pokazać styl Victorii Beckham. Już od dawna miałam napisać ten post, no i jak zwykle tak długo zwlekałam, że już kilka blogerek mnie ubiegło;) i wzięło Victorię na tapetę przede mną;). Nie zmienia to jednak faktu, że chcę dzisiaj zaprezentować jej stylizacje, które najbardziej wpadły mi w oko;). Za co jeszcze ją lubię i podziwiam? Kiedyś była królową kiczu ze znanego girlsbandu, ale dojrzała i zmieniła się w elegancką, stylową kobietę. Jest niezwykle przedsiębiorcza, spełnia się zawodowo, a do tego jest matką czwórki dzieci! O przystojnym mężu nie muszę wspominać…ah;). Myślę, że jest jedną z kobiet, które udowadniają, że można połączyć pracę z obowiązkami domowymi i odnosić sukcesy w obydwu branżach;) jednocześnie. Jest dla mnie wielką inspiracją, nie tylko modową;).

  Wracając stricte do jej stylizacji, ubiera się prosto i z klasą. Bardzo często nosi spódnice i sukienki sięgające do połowy łydki, do których dobiera koszule i sweterki. Lubi ubrania zarówno obcisłe, jak i luźne, np. spodnie czy grube swetry. Z dodatków wybiera przede wszystkim okulary i torebki, głównie kopertówki. Najczęściej można ją zobaczyć w bardzo wysokich szpilkach. W jej garderobie znajdziemy zarówno ubrania w kolorze czarnym, jak i  pastelowym czy żywe kolory takie jak pomarańcz i żółty. Uwielbiam ją właśnie w takim kolorowym looku. Która stylizacja Victorii podoba się Wam najbardziej?

   

   

  źródło zdj. pinterest.com