Moja Stylizacja: Sportowa Elegancja na każdą okazję

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/choker/" rel="tag">choker</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dzisny-z-dziurami/" rel="tag">dżisny z dziurami</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion-street/" rel="tag">fashion street</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kabaretki/" rel="tag">kabaretki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/look/" rel="tag">look</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/made-in-poland/" rel="tag">made in poland</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/missu/" rel="tag">MISSU</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/outfit/" rel="tag">outfit</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sportowa-elegancja/" rel="tag">sportowa elegancja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/streetstyle/" rel="tag">streetstyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/styl/" rel="tag">styl</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 02/24/2017
 • Dzień dobry wszystkim:) Dziś, jak nigdy, piszę z samego rana ( w końcu dopiero 10.00;) ). Pamiętacie moją ostatnią stylizację? (jeśli nie zajrzyjcie TUTAJ ). Jesteście ciekawi co miałam tego dnia pod kurteczką?;) Zapraszam na nowy post i moją rozczochraną fryzurę;) (niestety tego dnia moje włosy nie dały się ujarzmić, a tak się starałam!)

  Kabaretki, spodnie z dziurami i…choker! W końcu udało mi się go nabyć, a właściwie to prezent od mojej babci (babcia Danuta wymiata!, może kiedyś uda mi się ją namówić na wspólną sesję, chcielibyście?:)). Wracając do stylizacji, to dzisiaj prezentuję mój ulubiony styl, czyli sportowa elegancja. Dżinsy, biały t-shirt, marynarka, dużo biżuterii  i obowiązkowo obcasy;). Wygodnie, modnie i praktycznie na każdą okazję, bo będzie to strój odpowiedni zarówno do pracy, jak i na spotkanie z przyjaciółmi czy randkę:).

   

  fot. Monika Tarasiuk

  t-shirt – Missu

  marynarka – SH

  choker i wisiory – prezenty

  torba – Orsay

  dżinsy – staroć z dna szafy;)

  kabaretki – nn

  botki – Deezee