Blogerzy Dla Bezpieczne Ja

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/akcja-charytatywna/" rel="tag">akcja charytatywna</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bezpiecznaja/" rel="tag">BezpiecznaJa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerka/" rel="tag">blogerka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fair-is/" rel="tag">Fair IS</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobieta/" rel="tag">kobieta</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stowarzyszenie/" rel="tag">stowarzyszenie</a>
 • 02/23/2017
 • BezpiecznaJa to akcja skierowana  do nastolatek i kobiet. Dowiedziałam się o niej niedawno i jako matka dwóch córek od razu wiedziałam, że muszę ją wesprzeć. Chcę, aby każda kobieta czuła się bezpiecznie, nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.W akcję włączają się blogerzy m.in. :Daylicooking  sportowcy oraz muzycy.

  Jeśli, na któryś z poniższych punktów odpowiesz TAK, wesprzyj akcję BezpiecznaJA:

  1. Często wracasz do domu późną porą?
  2. Nie wiesz jak reagować na zaczepki?
  3. Jesteś matką córek?
  4. Chcesz pomóc innym kobietom poczuć się bezpiecznie?

  Z takimi i wieloma innymi problemami pomoże Ci BezpiecznaJa i Bezpieczna Ja Teen. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej obejrzyj poniższy filmik:

  W chwili obecnej Stowarzyszenie FAIR IS zbiera fundusze na organizację szkoleń. Liczy się każda złotówka, każde wsparcie, nawet w postaci udostępnienia apelu.
  Na stronie zbiórki funduszy znajdziecie dokładne informacje, także i tę:

  Żeby trasa doszła do skutku, musimy pokryć jej koszty, w tym dojazdy, noclegi,  wyżywienie, materiały promocyjne, koszty około organizacyjne.   Część środków zostanie też przeznaczona na wydanie książki ”BezpiecznaTy”.  Zebrana kwota pokryje również koszta akcji oraz podatki.Zakupimy także dla Dominiki mikrofon nagłowny żeby każde kilkugodzinne szkolenie mogła prowadzić komfortowo.Kiedy uda nam się to zrobić, znajdziemy najbliższe wolne terminy i wyznaczymy trasę Bezpieczna Ja. Pierwsze planowane szkolenia przewidujemy na kwiecień-czerwiec 2017.
  Jeśli nie zbierzemy całej kwoty zrobimy tyle szkoleń na ile wystarczy. Jednak głęboko wierzymy, że będzie ich znacznie więcej niż zakładamy 🙂

  W świecie pełnym przemocy trudno o poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej nam kobietom, określanym jako słaba płeć. Tym bardziej powinniśmy być świadome i odpowiedzialne. Powinniśmy znać swoją wartość i siłę. Powinniśmy mieć poczucie, że bez względu na porę dnia czy nocy, o której wracamy domu, bez względu na to jaki strój mamy na sobie, bez względu na wiek, jesteśmy BEZPIECZNE, bo taka jest kobieta BEZPIECZNAJA.
  Uważam, że od najmłodszych lat należy uświadamiać kobiety jakie zagrożenia na nie czyhają i jak sobie z nimi radzić. Dzięki temu może mniej będzie bólu, cierpienia i krzywd.
  Kochane KOBIETY życzę Wam BEZPIECZNEGO ŻYCIA:)
  Jako Ambasadorska akcji Bezpieczna Ja, mam jeszcze dla Was informację:
  Stowarzyszenie Fairis szuka blogerek do współpracy.
  Chodzi o wspólną blogerską działalność charytatywną, wsparcie kobiecego projektu bezpłatnych szkoleń dla kobiet i nastolatek w zakresie prewencji przemocy i gwałtu, BezpiecznaJa. Projekt rozpoczyna obecnie ogólnopolską trasę bezpłatnych szkoleń w każdym mieście dla uczennic lokalnych szkół gimnazjalnych i średnich oraz osobno dla kobiet 18+. Na początek tego celu zbieramy środki poprzez akcje crowdfunding’ową [CF].
   
  Szkolenie mocno rozwojowe, motywujące, budujące świadomość i siłę do zmiany swojego życia.
  Cała akcja świetnie wpływa na PR bloga, a do tego powoduje zwiększenie odwiedzin.
  Jak?
  1. My umieszczamy logo i link do każdego bloga biorącego udział w akcji [po przesłaniu do nas linku do wpisu oraz logo] na bezpośredniej stronie bezpiecznaja.pl w zakładce „wspierający / blogerzy”,dodatkowo raz w tygodniu publikujemy na naszym FP link do zaktualizowanej zakładki”. To samo zostanie umieszczone w zakładce Wspierający / Blogerzy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia FAIR IS, które jest patronem akcji BezpiecznaJa. [fairis.pl]
  2. We wpisie powinna znaleźć się informacja o blogerze od którego wywodzi się akcja i nominowanie kolejnych 2 blogerek. One również umieszczają u siebie we wpisie link do bloga,który je nominował i nominują kolejne dwie blogerki. W ten sposób powstaje powiązana sieć linków.
  3. Napisz też w kilku słowach „co rozumiesz przez „poczucie bezpieczeństwa”” lub „dlaczego uważasz, że bezpieczeństwo jest ważne.
   
  Dodatkowo jedno z wydawnictw, które wspiera akcję BezpiecznaJa, przekazało dla 10 chętnych blogerek książki ” Co mnie zmieniło na zawsze” lub ” Sama się prosiła” do dodatkowego zrecenzowania przy okazji wpisu do akcji.
   
  Daj znać proszę czy chciałabyś dodatkowo wpisać  recenzję książki. [Książka zostanie wysłana z wydawnictwa do Ciebie]
   
  Tytuł wpisu powinien zawierać zwrot: „Blogerzy dla BezpiecznaJa” oraz zawierać tę frazę w treści oraz słowach kluczowych żeby zwiększyć wyszukiwalność bloga po tej frazie. Szczególnie mocne działanie SEO na samym początku akcji, bo blog trafia w silniki googl’a jako jeden z początkowych i bardzo długo wyskakuje na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.
  Wpis musi tez zawierać aktywny  link do akcji CF BezpiecznaJa [pomagam.im/BezpiecznaJa]
  Gdybyś dodatkowo zechciała wesprzeć akcje jakaś wpłatą, nawet 5 zł, warto wtedy zakładając konto na pomagam.im założyć od razu konto firmowe z nazwą bloga,  podać w opisie link do niego, jakiś ciekawy opis i dać się poznać jako darczyńca dodatkowej grupie docelowej, która przegląda profile tych, którzy wspierają projekt. Pojawia się wtedy od razu kolejny świetny, wysokowartościowy link prowadzący do Twojego bloga.
  Poniżej podaję link do całej akcji:
  https://pomagam.im/BezpiecznaJa

  Kiedy Twój wpis powstanie, przyślij proszę link do niego oraz swoje logo na adres blogerzy@bezpiecznaja.pl