Moja Stylizacja: Sukienka Khaki Missu

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/look/" rel="tag">look</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/missu/" rel="tag">MISSU</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda-polska/" rel="tag">moda polska</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/outfit/" rel="tag">outfit</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>
 • 01/23/2017
 • Dziś mamy poniedziałek – najbardziej znienawidzony przez wszystkich pracujących (oczywiście tych, którzy mają wolne weekendy;)) dzień tygodnia.  A mój poniedziałek jest całkiem fajny, spędzamy go sobie całą rodzinką w domku i napawamy się  naszym szczęściem rodzinnym:) Z tego szczęścia przygotowałam również nowy post:)

  Sukienka Missu w kolorze khaki, to jedna z moich najbardziej ulubionych rzeczy w szafie. Uwielbiam ten kolor i  frędzle na plecach;) . Missu, to polska projektanta. Jako jedna z niewielu projektuje dla kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Pełna rozmiarówka w jej kolekcjach jest wielkim atutem! Missu zwraca również uwagę na materiały, które zawsze są dobrej jakości. Przede wszystkim bazuje na bawełnie. I najważniejsze! – przystępne ceny, właściwie porównywalne do sieciówek. Często  można również trafić na promocje i przeceny.

  Wspierajmy polskich twórców!;)

  fot. Monika Tarasiuk

  sukienka – Missu

  kolczyki – prezent

  torebka – SH

  rajstopy – Marilyn

  botki – Deezee