Jak Pielęgnować Paznokcie?

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-urodowy/" rel="tag">blog urodowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/eveline/" rel="tag">Eveline</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/manicure/" rel="tag">manicure</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/olejek-z-drzewa-herbacianego/" rel="tag">olejek z drzewa herbacianego</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/panokcie/" rel="tag">panokcie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/pielegnacja-paznokci/" rel="tag">pielęgnacja paznokci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/seche-vite/" rel="tag">Seche Vite</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/uroda/" rel="tag">uroda</a>
 • 01/06/2017
 • Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. Często zwracamy na nie uwagę, zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, dlatego ich odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna. Szczególną uwagę zwracamy na paznokcie.  Jak Wy o nie dbacie? Ja, staram się mieć zawsze pomalowane, jak nie  kolorowym lakierem, to chociaż odżywką, która pięknie nabłyszcza płytkę.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Poza tym kiedyś koleżanka poleciła mi odżywkę do paznokci Eveline. Spróbowałam, i od tamtej pory używam tylko niej, a moje paznokcie są mocne, szybciej rosną i pięknie błyszczą.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Natomiast do utwardzenia lakieru najlepsza jest odżywka Seche Vite. Po użyciu tego kosmetyku lakier bardzo szybko wysycha, a  manicure utrzymuje się nawet do 5 dni. Jest to najlepszy sposób na wykończenie malowania naszych paznokci.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Ostatnim moim odkryciem jest olejek z drzewa herbacianego! To naturalny kosmetyk idealny na leczenie urazów mechanicznych płytki paznokci (białe plamki na paznokciach). Wystarczy posmarować nim skórki 1 lub 2 razy dziennie. Najlepiej jest  pozostawić go na całą noc.

  Olejkiem z drzewa herbacianego można wyleczyć również grzybicę, a to nie jedyne właściwości tego magicznego olejku;), ponieważ ma on działanie antybakteryjne i antywirusowe.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA