Moja Stylizacja: Złoto i Burgund

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bluzka/" rel="tag">bluzka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/burgund/" rel="tag">burgund</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/cekiny/" rel="tag">cekiny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/forever-21/" rel="tag">Forever 21</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/futerko/" rel="tag">futerko</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/inspiracje/" rel="tag">inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-com/" rel="tag">kobiece-inspiracje.com</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/look/" rel="tag">look</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mohito/" rel="tag">Mohito</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/orsay/" rel="tag">Orsay</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/panterka/" rel="tag">panterka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/spodnica/" rel="tag">spódnica</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/style/" rel="tag">style</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/swieta/" rel="tag">święta</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki/" rel="tag">szpilki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/zloto/" rel="tag">złoto</a>
 • 12/17/2016
 • Macie już pomysł co ubierzecie w Święta? Świąteczne kreacje są szczególnie istotne dla kobiet, ponieważ każda z nas w tak ważnych dniach chce się czuć wyjątkowo i pięknie. Odpowiedni strój dodaje nam pewności siebie i  czujemy się bardziej atrakcyjne, a co za tym idzie mamy lepsze samopoczucie i humor. Wiadomo, że w święta należy skupić się przede wszystkim na bliskości z Bogiem i rodziną, ale nie ma nic  złego w tym jeśli poświęcimy również sobie kilka chwil.

  Większość z nas na takie uroczystości wybiera sukienki. Wśród kolorów dominują czerń, bordo, czerwień, czasem pudrowy róż. Rzadziej występujemy w złocie. Ja w tym roku postawiłam na plisowaną, złotą spódnicę i aksamitny top w kolorze burgund. Myślę, że będzie to odpowiedni zestaw na świąteczny czas. Co sądzicie?

  ps. Aksamit jest najbardziej pożądaną tkaniną e tym sezonie. Nosimy go w burgundzie, czerni, fiolecie i nude. Ten niezwykle delikatny w dotyku i kobiecy materiał możemy łączyć z hatami, cekinami, a nawet tiulem.

  dsc_1725-a

  dsc_1736

  dsc_1737-a

  dsc_1740

  dsc_1744

  dsc_1750-a  dsc_1752-a

  dsc_1760-b

  dsc_1762

  dsc_1732-bfot.:Greenwithenvy

  top – Orsay new collection

  spódnica – Forever 21

  futerko – z szafy babci

  łańcuszek – prezent

  czapka – Mohito

  obcasy – Deezee