W roli głównej: Maja i Pola

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/baltyk/" rel="tag">bałtyk</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kids/" rel="tag">kids</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-com/" rel="tag">kobiece-inspiracje.com</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lato/" rel="tag">lato</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/made-in-poland/" rel="tag">made in poland</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/melmel/" rel="tag">melmel</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda-dla-dzieci/" rel="tag">moda dla dzieci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda-dziecieca/" rel="tag">moda dziecięca</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/morze/" rel="tag">morze</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/opaski/" rel="tag">opaski</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sesja/" rel="tag">sesja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/styl/" rel="tag">styl</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/tuniki/" rel="tag">tuniki</a>
 • 09/23/2016
 • To była długo wyczekiwana przeze mnie sesja:) Po pierwsze dlatego, że czekaliśmy z nią, aż pojedziemy nad morze. Po drugie nie obyło się bez przeszkód techninych, ale w końcu się udało! Po trzecie, to wyjątkowe zdjęcia, ponieważ modelkami są moje córki;) Na blogu pokazuję je bardzo rzadko! Dziś to one są w roli głównej!

  Dziewczyny ubrane są w tuniki i opaski od MELMEL. Jest to polska projektantka, która sama szyje ubranka dla dzieci, turbany i opaski. Serdecznie Wam polecam:)  Zobaczcie sami jakie robi cudeńka:)

  pola-i-maja

  12

  13

  5

  6 7

  8

  2 pola

  fot. Anna Maciejewska

  tuniki i opaski – MELMEL