Moja stylizacja: Sukienka COCO

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/caha/" rel="tag">CAHA</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/czerwien/" rel="tag">czerwień</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/hot/" rel="tag">hot</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-com/" rel="tag">kobiece-inspiracje.com</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/made-in-poland/" rel="tag">made in poland</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mohito/" rel="tag">Mohito</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mohito-fashion/" rel="tag">mohito fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/styl/" rel="tag">styl</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki/" rel="tag">szpilki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/torebka/" rel="tag">torebka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 09/20/2016
 • Lubicie czerwień? To niezwykle zmysłowy kolor, w którym za każdym razem czuję się bardzo kobieco i seksownie. Coraz częściej widać go na ulicach. Cieszę się, że kobiety decydują się na ten kolor w casualowym wydaniu.Tym bardziej, że wygląda on świetnie na ubraniach oraz jako dodatek.

  Według mnie must have w kobiecej szafie to czerwone szpilki! Wyglądają świetnie nie tylko wieczorową porą, ale również, np. w połączeniu z jeansami TUTAJ.

  Jednak dzisiaj w roli głównej nie będą szpilki, a czerwona sukienka. Większość z nas ma w swojej szafie małą czarną, projektanci coraz częściej zachęcają nas do zakładania małej białej;), a ja stawiam na małą…czerwoną. To moja druga sukienka od polskiej projektantki CAHA. Stylizację z czarną sukienką możecie zobaczyć TUTAJ. Tymczasem zapraszam do obejrzenia sesji z sukienką COCO;)

  img_4391

  img_4394

  img_4406

  img_4411

  img_4415

  img_4416

  img_4428

  img_4431

  img_4433

  img_4436

  img_4437

  img_4438fot. Monika Tarasiuk

  sukienka – CAHA

  torebka – Mohito

  szpilki – Deezee

  <a href=”http://www.bloglovin.com/blog/18262729/?claim=7n5k6aejbmw”>Follow my blog with Bloglovin</a>