Moja Stylizacja: Sukienka Polskiej Projektantki – CAHA

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/baleriny/" rel="tag">baleriny</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bizuteria/" rel="tag">biżuteria</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/caha/" rel="tag">CAHA</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/domanscy/" rel="tag">Domańscy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion-street/" rel="tag">fashion street</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-com/" rel="tag">kobiece-inspiracje.com</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/made-in-poland/" rel="tag">made in poland</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda/" rel="tag">moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/streetstyle/" rel="tag">streetstyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/style/" rel="tag">style</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka/" rel="tag">sukienka</a>
 • 09/11/2016
 • Katarzyna Bajer – Kaczmarska, znana jako CAHA, to jedna z czołowych już polskich projektantek. Stworzyła markę, która jak sama pisze jest przeznaczona „dla indywidualistek, które lubią w dyskretny sposób emanować kobiecością(…)Stawiamy na wygodę, która nie wyklucza bycia elegancką, pełną klasy i pewną siebie kobietą”. Ubrania CAHA zapewniają komfort noszenia, świetną jakość i oryginalność.

  img_4340

  Uwielbiam naszych projektantów i w mojej szafie wisi już kilka ubrań z metką made in Poland;). Czarna sukienka od CAHA zajmuje w niej szczególne miejsce, ponieważ jest idealna zarówno na co dzień, do pracy, jak i wieczorne wyjście. Dzisiaj w wersji casual;)

  img_4339

  img_4345

  img_4350

  img_4354

  img_4357

  img_4359

  img_4360

  img_4363

  img_4367

  img_4368

  img_4373

  img_4381

  img_4384fot.: Monika Tarasiuk

  sukienka – CAHA

  kopertówka – SH

  kolczyki – pamiątka z nad morza

  nausznica – Domańscy Salon Jubilerski

  opaska – prezent

  baleriny – DEEZEE