Sesja z udziałem Greenwithenvy

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/biala-sukienka/" rel="tag">biała sukienka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogerki/" rel="tag">blogerki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/denim/" rel="tag">denim</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/greenwithenvy-pl/" rel="tag">greenwithenvy.pl</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje-com/" rel="tag">kobiece-inspiracje.com</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kombinezon/" rel="tag">kombinezon</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kombinezon-na-lato/" rel="tag">kombinezon na lato</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacje/" rel="tag">stylizacje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka-na-lato/" rel="tag">sukienka na lato</a>
 • 06/20/2016
 • Dzisiaj prezentuję Wam wyjątkową sesję z udziałem Oli (http://greenwithenvy.pl). Długo planowałyśmy nasze spotkanie, jednak ciężko było nam się zgrać. W efekcie sesja wyszła bardzo spontanicznie.

  1,2,3….jesteśmy 🙂

  DSC_1621a

  Stylizacja Oli: Tym razem postawiłam na białą sukienkę. To idealny wybór na gorące dni. Do tego moje ulubione N-ki i urocza torebka w buldożki. #SPORTCHIC nie wychodzi z mody!

  DSC_1612a

  DSC_1617a

  DSC_1608a

  DSC_1628a

  DSC_1633a

  Moja stylizacja: Dżinsowy kombinezon idealny na upały. Denim wciąż jest na topie! Wystarczą balerinki, oryginalne naszyjniki i stylizacja gotowa.

  DSC_1634a

  DSC_1637a

  DSC_1639a

  DSC_1640a

  fot.:Milena Stano Photography

  Stylizacja Green:

  sukienka –  Butik-Kesi

  buty – New Balance

  torebka – TK MAXX

  Stylizacja kobiece-inspiracje:

  kombinezon – Only

  wisiorek – Bestellet Outlet

  torba – Mohito

  balerinki – Tommy Hilfiger