Skóra, krata, panterka

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog/" rel="tag">blog</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/buty/" rel="tag">buty</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/czerwone-usta/" rel="tag">czerwone usta</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kobiece-inspiracje/" rel="tag">kobiece inspiracje</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/koszula-w-krate/" rel="tag">koszula w kratę</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lifestyle/" rel="tag">lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/panterka/" rel="tag">panterka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/skorzane-spodnie/" rel="tag">skórzane spodnie</a>
 • 02/22/2016
 • Ostatnio poszukuję siebie i swojego stylu. Generalnie najlepiej czuję, jak wiecie, w sportowej elegancji, ale czasem potrzebuję odmiany. Stąd dzisiaj przedstawiam Wam moje rockowe oblicze:) .

  A że od kilku dni czuję wiosnę w powietrzu, dlatego dziś stylizacja z ramoneską w roli głównej. Uwielbiam połączenie kraty i panterki. Dziś te dwa desenie prezentuję w rockowym wydaniu. Jeansy z dziurami, koszula  kratę przepasana w pasie, skóra, koturny w panterkę, a do tego czerwone usta i paznokcie.

  Co o tym sądzicie?

  IMG_0990

  IMG_0993

  IMG_0994

  IMG_0997

  IMG_0998

  IMG_1000

  IMG_1001

  IMG_1002

  IMG_1004fot. http://www.monikatarasiuk.pl

  bokserka – House

  koszula – SH

  jeansy – nn

  ramoneska – Besteller Outlet

  torebka – Mohito

  buty – Deezee