Spodnie z dziurami i cętki

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/2016/" rel="tag">2016</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/panterka/" rel="tag">panterka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/simple/" rel="tag">Simple</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/spodnie-z-dziurami/" rel="tag">spodnie z dziurami</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki-nude/" rel="tag">szpilki nude</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 02/08/2016
 • Spodnie z dziurami to wciąż ulubiona część garderoby większości z nas. Kobiety pokochały ten trend. Ja również. Nosimy je na dzień, na wieczór, do butów sportowych i szpilek, do t-shirtów oraz koszul. Początkowo blogerki promowały czarne jeansy z rozcięciami na kolanach. Później na ulicach pojawiły się niebieskie i białe jeansy, które miały…. coraz więcej dziur;). Czy Wy też pokochałyście spodnie z dziurami?:)

  Ja dzisiaj do czarnych jeansów z rozcięciem na kolanach dobrałam bluzkę w cętki od Simple (nowa kolekcja), kożuszek, czarną torebkę Mohito i szpilki. Stylizacja z pazurem – podoba się Wam?

  IMG_1006

    IMG_1014

  IMG_1015

  IMG_1016

  IMG_1018

  IMG_1019

  IMG_1020

  IMG_1021foto by http://www.monikatarasiuk.pl

  bluzka – Simple

  kożuszek – prezent

  torebka – Mohito

  szpilki – pamiątka z Londynu;)