Total grey look

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/deezee/" rel="tag">deezee</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/jesien/" rel="tag">jesień</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kozuszek/" rel="tag">kożuszek</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/moda/" rel="tag">moda</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szarosc/" rel="tag">szarość</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/szpilki/" rel="tag">szpilki</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 10/13/2015
 • W tym sezonie jednym z trendów jest total grey look, czyli cała sylwetka ubrana w szarość. Ten kolor najbardziej pasuje do kobiet o chłodnym typie urody, czyli do pani zimy. Natomiast w odcieniu gołębiej szarości, czyli lekko niebieskawym dobrze wygląda pani lato. Szary kolor bardzo pasuje do niebieskich oczu! Szarość łączymy z czernią lub kolorem kobaltowym, jeśli chcemy nadać jej szyku i elegancji. Ja, lubię przełamać go różem (szczególnie w odcieniu amarantowym), pomarańczem i czerwienią. Uważam, że szary to kolor uniwersalny, który pasuje zarówno na co dzień, jak i eleganckie przyjęcie.

  Dzisiaj prezentuję stylizację, w której total grey look przełamałam szpilkami Deezee i torebką Miu Miu w kolorze czerwonym.

  IMG_9865

  IMG_9866

  IMG_9868

  IMG_9870

  IMG_9872

  IMG_9873

  IMG_9875foto by Monika Tarasiuk

  kożuszek – z szafy babci;)

  wisiorek – Mohito

  torebka – Miu Miu

  szpilki – Deezee