Stylizacja z brzuszkiem i tunika ODIO TEES

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/ciaza/" rel="tag">ciąża</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mama/" rel="tag">mama</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/odio-tess/" rel="tag">ODIO TESS</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/polscy-projektanci/" rel="tag">polscy projektanci</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja/" rel="tag">stylizacja</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/stylizacja-ciazowa/" rel="tag">stylizacja ciążowa</a>
 • 07/29/2015
 • W kolejnej ciążowej stylizacji przedstawiam Wam moją ulubioną tunikę. Jest idealna na lato, ale myślę że również w pozostałe pory roku uda mi się stworzyć z nią ciekawe stylówy, które z pewnością Wam zaprezentuję;).

  IMG_9153-horz

  Tunika ta jest od polskich projektantów – ODIO TEES. Jest bardzo wygodna, przyjemna w dotyku i…rozciągliwa, co aktualnie jest dla mnie bardzo ważne;). Pasuje zarówno do butów na koturnie, jak i japonek, balerinek,  czy szpilek. Będzie fajnie komponować się z dużą torbą i kopertówką. Idealna na co dzień i wieczorne spotkanie. Dzięki dodatkom można jej nadać rockowego charakteru, albo wręcz przeciwnie, bardzo romantycznego.

  Mi spodobała się od razu! A Wy, co o niej sądzicie?:)

  IMG_9152

  IMG_9153

    IMG_9154

  IMG_9156

  IMG_9161

  IMG_9164foto by Monika Tarasiuk

  tunika – ODIO TEES

  torebka – SH

  koturny – Centro